Rzepka177 - Rzepka to od mojej ogólnej ksywki i nazwiska. To 177 to mój tata zawsze używal do hasła na e-mail więc podlalapalem
Edit: nick zmieniony na Rzepka
Model: bufallo
V-Max: 173
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: 18k
Usterki: czysty
Cena: licytacja od 0pln, MP 1k,kt 77k
ID: około 7k
Kolor: jaki chcesz taki dam
Tuning: fioletowy licznik, lpg 50l, ogr, felgi,
Kolor standardowe
SS'y: <opcjonalnie można wstawić>
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Rzepka177
Model: bufallo
V-Max: <173
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: około 18k
Usterki: czysty
Cena: licytacja od 50k,MP 2k, Kt 80k
ID: około 7k
Kolor: A jaki sobie Pan życzy :=
Tuning: felgi
dodatki: LPG 50l,fioletowy licznik.
Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe>
SS'y: giełda lv
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Rzepka177
Typ: avatar
Temat: ma być coś związanego z frakcja FBI najlepiej :3
Kolorystyka: dowolna
Tło: dowolne
Napisy: dowolne
Dodatki: obojętnie
Rozmiar: aby weszło xd
Nagroda ([Nie obowiązkowa)] : zgłoś się na serwie
Model: bufallo V-Max: --- Pojemność silnika: 1.6, ale najlepiej 1.8 Przebieg: 0-8k
Usterki: czysty
Cena: Do ugadania ! ID: Do 5k Kolor: obojętnie Tuning: Najlepiej brak, do ugadania Kolor świateł: standardowe SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Rzepka177