Skocz do zawartości

Rzepa

Gracz
  • Postów

    58
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Rzepa

  1. Nadal mało! Do tych 75 dobić i sprzedam!
  2. Rzepa

    [Kupie] Pojazd do 58k.

    Bufallo 1.6 Lixznik lpg itp. Ewentualnie bys kiedyś oddał resztę bo więcej niż 58k warte
  3. Ostatni ref Jeśli do jutra nikt nie kupi, zamykać
  4. Rzepka177 - Rzepka to od mojej ogólnej ksywki i nazwiska. To 177 to mój tata zawsze używal do hasła na e-mail więc podlalapalem Edit: nick zmieniony na Rzepka
  5. Całkiem dobry początek, ale to nadal za mało!
  6. Model: bufallo V-Max: 173 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 18k Usterki: czysty Cena: licytacja od 0pln, MP 1k,kt 77k ID: około 7k Kolor: jaki chcesz taki dam Tuning: fioletowy licznik, lpg 50l, ogr, felgi, Kolor standardowe SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Rzepka177
  7. Model: bufallo V-Max: <173 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: około 18k Usterki: czysty Cena: licytacja od 50k,MP 2k, Kt 80k ID: około 7k Kolor: A jaki sobie Pan życzy := Tuning: felgi dodatki: LPG 50l,fioletowy licznik. Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe> SS'y: giełda lv Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Rzepka177
  8. Rzepa

    Premium

    Można zamknąć.
  9. Typ: avatar Temat: ma być coś związanego z frakcja FBI najlepiej :3 Kolorystyka: dowolna Tło: dowolne Napisy: dowolne Dodatki: obojętnie Rozmiar: aby weszło xd Nagroda ([Nie obowiązkowa)] : zgłoś się na serwie
  10. Mam nadzieję, że nie będzie faworyzacji i nie będę się ścigał Buffalo z Panem wyżej
  11. Rzepa

    Pora na mnie, dzięki za..

    Nie pierdziel tylko wracaj za 2 dni :3
  12. Model: bufallo V-Max: --- Pojemność silnika: 1.6, ale najlepiej 1.8 Przebieg: 0-8k Usterki: czysty Cena: Do ugadania ! ID: Do 5k Kolor: obojętnie Tuning: Najlepiej brak, do ugadania Kolor świateł: standardowe SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Rzepka177
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin