Skocz do zawartości

Kaspaje

Gracz
  • Postów

    56
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kaspaje

  1. Ile by leciał feltzer 1.6 up1 albo feltzer fulltune?

  2. Kaspaje

    Manana id 1

    Za ile oddasz?
  3. Napisz mi na pw bo ja do ciebie nie moge, a chce pogadac nt Manany

  4. Model:Banshee ft lub inne Pojemność silnika:2.2-1.8 Przebieg:nie ma znaczenia Stan techniczny pojazdu:nie ma znaczenia Cena:1.2kk Tuning:najlepiej najlepszy Inne:brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: SS*
  5. Kaspaje

    Lock

    Za wszystko 80k
  6. :( czekamy na prawko ;(
  7. Moja fortunka i dopłata (pisz pw jak cos)
  8. Model:Fortune V-Max:210 Pojemność silnika:2,4 Przebieg:2k Usterki:Brak Cena:750k do nego (ofki) ID:6566 Kolor:Czerwony Tuning:UP1.UP2.UP3 Licznik (biało szarawy) Lampy (biało szarawe) Felgi białe, atrapa nitra, wykrywacz fotoradarów, ogranicznik, cb-radio Kolor świateł:Biało szary (na giełdzie jest) SS'y:Giełda Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Korniszonek
  9. Co sie dzieje ze serwer nie dziala?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin