Skocz do zawartości

Kaspaje

Gracz
  • Postów

    56
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kaspaje

  1. Model:Fortune V-Max:203 Pojemność silnika:2.2 Przebieg:9500 Usterki:Brak Cena:550k, ofki ID:17k? Kolor:Biały Tuning:Full Tune 7kluczy!!! Kolor świateł: Czerwone SS'y:Giełda Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Korniszonek
  2. bez upów 800. z samymi lampami i licznikiem
  3. Model:Bulet V-Max:250 Pojemność silnika:2.2 Przebieg:7k Usterki:brak Cena:950k, do nego ID:15k Kolor:biały z czarnym paskiem Tuning:UP1/2/3 Czerwony licznik, czerwone lampy, ogranicznik, wykrywacz,cb lpg50l (prawie ft bez atrapy nitra), interesi mnie only gotówka lub wymienie na cos z dopłatą z nie mojej strony, szybko Kolor świateł:czerwony SS'y:brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Korniszonek
  4. Model:blista compact V-Max:205 Pojemność silnika:2.2 Przebieg:6700 Usterki:brak Cena:340k-ofki ID:15k Kolor:czerwono żółty Tuning:UP1/2/3 Żółte lampy, żółte podświetlenie licznika, żółte felgi, full wiuzal, atrapa nitra, ogranicznik Kolor świateł:żółty SS'y:giełda,chętnie wymienie za turismo z dopłatą, buleta, lub coś ciekawego Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Korniszonek
  5. Model:Comet V-Max:ok.200 Pojemność silnika:1.6 Przebieg:1700km Usterki:brak Cena:ofki, potrzebuje szybko kasy ID:19k Kolor:niebieski Tuning:up1/2/3 Ogranicznik, wykrywacz foto, LPG 75L, cb Kolor świateł:stock SS'y:niema Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Korniszonek
  6. Wymienię za turismo, buleta- dopłacam
  7. Model:Banshe V-Max:240 Pojemność silnika:2.2 Przebieg:20k Usterki:Brak Cena:ofki ID:2k Kolor:czarny czerwony Tuning:up1/2 lpg 75, ogranicznik, dach, licznik zielony, lampy zielone, felgi malowane na zielono! rejestracja ATRAPA NITRA!!!!!!!!!!!!! Kolor świateł:zielone SS'y:brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Korniszonek
  8. Model:Bulet Elektryk V-Max:240 Pojemność silnika:2.0 Przebieg:7k Usterki:brak Cena:ofki, wymieniam chętnie ID:13k Kolor:szary z niebieskim Tuning:up1/2/3 ogranicznik, felgi malowane na niebiesko, dodatkowy silnik Elektryczny!!! Kolor świateł:standard SS'y:brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Korniszonek
  9. Co lepiej przyspiesza Bulet 2.2 4x4 czy banshe2.2 4x4

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. smilus

      smilus

      Bullet 2.2 lepszy

    3. MrCzosnek*

      MrCzosnek*

      Banshee lepiej wygląda i ogólnie lepsze :P

    4. ENOMEK.

      ENOMEK.

      banshee sie odbija od wszystkiego, nie polecam tego auta

    5. KoniuHere

      KoniuHere

      Powiem ci tak Banshee 2.2 za 1/4 bierzesz każde auto Nawet turka 2.2

      Więc bullet nie ma szans

    6. Kaspaje
  10. Znajdź sekundę

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin