Nie pamiętasz hasła?
AlexQ odpowiedział(a) na AlexQ temat w Archiwum
AlexQ opublikował(a) temat w Archiwum
AlexQ odpowiedział(a) na solty temat w Archiwum
kiedy opijamy kumbajn?
✮ .Indyk
panie jak je czas to sie codziennie polyko
✮ AlexQ
to nie tak o ze tak o pyk pyk
jol siema hej czesc, co u zwirka?
Zwirek zachlal pale,juz po czlowieku jest
MFK
Zwirek pantofel jak móha
zwirek teraz lubi sie dobrze ubrac i ociekac dripem spodnie z dziurami wiesz jak jest
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin