Skocz do zawartości

SebiX007

Gracz
  • Postów

    65
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez SebiX007

  1. no więc moje ostatnie słowo to 850k więcej nie dam bo ten tuner nie jest tyle warty
  2. SebiX007

    @LOCK

    po 1 to może czytaj bo pisze wyraźnie że z nitrem a po 2 dalej dajesz mniejszą oferte niż warte jest same nitro
  3. SebiX007

    @LOCK

    malutko same nitro jest warte więcej
  4. Orzeszki Felix niejedną tone pomogą wykopać @Felixele
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Model: Bullet (541) ID: 16979 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 16665,2kmDodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Marlboro), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Nitro, ABS, Lpg 75 ,szyby 20Cena: oferty Coś od siebie:nic ssy-----
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. sory umkneło mi dawno nie byłem na forum
  9. Model:Sultan ID:39391 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:12270 Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1080), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (WRX 6363), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena:offy Coś od siebie:super 4 dżwiowe autko w kombiku SS’y: potem będą
  10. sultan 2.2 ft bez zderzaka tylnego bo jest rejka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin