Skocz do zawartości

CiasteK*

Gracz
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez CiasteK*

  1. Jak dla mnie fajne ponieważ serwer ma sie rozwijać i zmieniać więc RCON powinni to zaakceptować
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Ale rondo służy do tego właśnie iż ma sie zwolnić a nie na full spedzie xd
  4. OO prawko mi dziś oddawają xD po tygodniu -_-

  5. CiasteK*

    [S] Sandking

    dam feltzera up1 malowane fele licznik kolorowy przebieg 1k małe id jedzie 190 km/h i
  6. CiasteK*

    Military of San Andreas

    Projekt fajny jestem za ale od tego jest też jednostka SWAT
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. CiasteK*

    Sell FCR

    Model:FCR V-Max:180 Pojemność silnika:2.0 Przebieg:13724 Usterki:Brak Cena:260 do nego ID:8124 Kolor:Niebieski Tuning:LPG 50 L podświetlany licnzik Kolor świateł:Różowy SS'y:http://imgur.com/a/0Lr6C Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Tak
  9. CiasteK*

    Sprzedam domek

    @LOCK sprzedane alan2003 zgłoś się do mnie na forum lub w grze
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. CiasteK*

    Grafika By Hinox

    Nick:Ciastek Rodzaj pracy: awatar Wymiary:nie znam sie Tematyka:takie samo tło jak ma ROMEG pod tym linkiem co masz na imgur Dodatkowe informacje:Brak Sposób wynagrodzenia:No 600 pln
  12. CiasteK*

    Sprzedam domek

    Typ: Dom Lokalizacja: White wood estates LV ID domku: 166 Cena wynajmu (24h): 150 Cena nieruchomości: Offy Opis: Domek jest odrazy obok kompo w LV cena za dobe 150 jest to fajny domek z podjazdem offy na pw na forum zapraszam Ss:http://imgur.com/a/hhkVN
  13. Bufek 1.6 licznik biały lpg 50 l fele ;p moge się zamienić jesli chcesz
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Witam gracze kupie coś do 50 k proszę mi wysyłać ofki na pw na forum razem z ss auta Nie odpisuje nie chcę
  16. CiasteK*

    KONKURS O 50.000 PLN!

    Bo jestem biedny xD i fajnie by było jak bym wygrał ;p na pewno się ucieszę z tego powodu ;p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin