Skocz do zawartości

tico

Gracz
  • Postów

    46
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez tico

  1. tico

     

    Musisz!

    1. KNX

      KNX

      Czekaj na wypowiedź w apelacji. 

      Statusy od tego nie służą. 

      @Zebra.

  2. Zgadzam się z wersją @ManiekPL Ale się też wypowiem. Mianowicie był niezły młyn i wszyscy odwalali. Ja stałem sobie bo nie miałem co o tej porze robić i był spokój aż nagle pan Kamerzysta zajechał. Zignorowaliśmy go ale potem się zrobił młyn no i Kamerzysta niby rozmawiał przez telefon i stał na poboczu gdzie jest zakaz parkowania. Chcieliśmy go przepędzić ale nie poskutkowało. W końcu Maniek założył blokadę i się zaczął pruć. I napisał skargę która zostanie pewnie odrzucona ale to pozostawiam administracji.
  3. tico

    [KONKURS] Perennial

    Hm.. no miły komentarz tak?
  4. Kiepsko mi z tym

  5. Komentarz obojętnie jaki
  6. Dziękuje bardzo że doceniasz naszą pracę i moją naukę jako akademik
  7. Pozostawiam komentarz Maniana przedewszystkim
  8. Gruntowna przemiana profilu competed :P 

  9. Krisu? To ten taki ten fajny ten? On jest fajny i ładny jak ta fortunka No i też fajny supp z niego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin