Skocz do zawartości

Eatsy

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Eatsy

  1. Model: Sultan V-Max: 165km/h Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 1000km (rośnie) Usterki: brak Cena: licytacja od 100k KT : ? ID: 15*** Kolor: biały Tuning: Full vizual bez spoilera Kolor świateł: białe SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Ciperek *jeżeli cena za pojazd mnie nie zadowoli nie sprzedam go !
  2. Eatsy

    [S] Savanna.

    Model: Savanna V-Max: 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 2700km Usterki: brak Cena: 70000PLN do negocjacji. ID: 15*** Kolor: Czerwony paint Job Tuning: Paint Job (PJ) , malowane felgi. Kolor świateł: Białe SS'y: brak , mogę dodać jutro Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Ciperek
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Eatsy

    Kupię autko do 160k +

    Motocykl mnie nie interesuje :/
  5. Model: oferty , najlepiej hotknife Pojemność silnika: 1.6 i większe Przebieg: taki do 20k max Stan techniczny pojazdu: - Cena: obecnie mam 160000PLN i rośnie Tuning: jakis skromny może być Inne: nie ważne Zapoznałem się z regulaminem , będę go przestrzegać. Ciperek.
  6. Siemka ! Powracam na serwer. Do zobaczenia w grze!
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Eatsy

    Powracam - Ciperek !

    Elo mordy powracam Na 4life! Do zobaczenia w grze ! Ciperek urodził się goły a później był mały jedzie na du**e bo jest wesoły
  9. Eatsy

    Neon przerwa

    I tak nie zamoczysz
  10. Eatsy

    Sprzedam sultana

    No ładnie ale za 200k to mi sie Na serwa wchodzić nie chcę troche więcej $
  11. Eatsy

    Sprzedam sultana

    Model: sultan V-Max: 159 z górki z 160pójdzie Pojemność silnika : 1.6cm3 Przebieg: 2k Usterki: cały spizgany i dildo w tlumiku Cena: licka od 0 kto są najwięcej ten bierze ID: 11k Kolor: niebieski Tuning : Full Visual Kolor świateł: białe SS'y: nie chcę mi sie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: jpsapd
  12. TheGames kurwo oddawaj mój hajs co Ci pozyczylem zlodzieju je***y
  13. Eatsy

    Sultan

    Sultan 2.0 jedzie jakieś 203km/h z up1 więc 1.8 190-195km/h Max wyciągnie XDDDDD
  14. Eatsy

    Pożegnanie - Ciperek

    Widzimy się kiedyś na trasie ziomki! <3
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Eatsy

    Pożegnanie - Ciperek

    Chciałbym się z wami pożegnać, odchodzę z serwera i innych gier , może kiedyś wrócę a może nie :[ Osoby które chciałbym pozdrowić : Mateo_202 - ponad rok wspólnej gry na serwerze 3maj się ziomku ! :* i oczywiście prowadź dalej naszą organizację. Mirus467 - również rok wspólnej gry , wspólna służba w SDSA , 3maj się ziomku :< Pawelek - życzę ci v lidera w gangu xD Krystex - dzięki za wspólną grę na serwerze , 3maj się :* Piotrek1408 - dzięki za wszystko, 3maj się! .Dominik. - dzięki za drugą szansę w TSA , jesteś świetnym liderem i prowadź dalej frakcję Hyak - dziękuję za szansę w SDSA , prowadź dalej tę piękną frakcję ! Pozdrawiam cały serwer , przegrałem tu 2060h i nie żałuję żadnej minuty , życzę każdemu dużego majątku i świetnej zabawy , siemka !
  17. Eatsy

    Witam!

    LEGIA WARSZAWA TO NAJLEPSZY KLUB KTO NIE WIERZY TO CH*J MU W DZIÓB!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin