Chciałbym się z wami pożegnać, odchodzę z serwera i innych gier , może kiedyś wrócę a może nie :[
Osoby które chciałbym pozdrowić :
Mateo_202 - ponad rok wspólnej gry na serwerze 3maj się ziomku ! :* i oczywiście prowadź dalej naszą organizację.
Mirus467 - również rok wspólnej gry , wspólna służba w SDSA , 3maj się ziomku :<
Pawelek - życzę ci v lidera w gangu xD
Krystex - dzięki za wspólną grę na serwerze , 3maj się :*
Piotrek1408 - dzięki za wszystko, 3maj się!
.Dominik. - dzięki za drugą szansę w TSA , jesteś świetnym liderem i prowadź dalej frakcję
Hyak - dziękuję za szansę w SDSA , prowadź dalej tę piękną frakcję !
Pozdrawiam cały serwer , przegrałem tu 2060h i nie żałuję żadnej minuty , życzę każdemu dużego majątku i świetnej zabawy , siemka !