Skocz do zawartości

kamilsynek

Gracz
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez kamilsynek

  1. Witam chciałbym odkupić hotknife na rejce R6 Synek. Prosze o kontakt.

  2. Model: Sabra Pojemność silnika: 2,2 Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena:600k+ Dodatki: FT! Coś od siebie: Poszukuje fajnej saberki 2,2 FT. Rozważę każdą propozycje, najbardziej interesują mnie saberki na unikatowych lampach!. Zapraszam do kontaktu tutaj na forum lub na serwerze mój nick SyneK.
  3. Model: Picador Pojemność silnika: 2,2- 2,0 Przebieg pojazdu: Obojetnie Cena: Podaj swoją Dodatki: Fulltune Coś od siebie: Jeżeli jesteś osoba która posiada Picadora 2,2 ft pisz smiało! tutaj na pw bądz na serwerze mój nick SyneK. Na pewno sie dogadamy pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin