Cześć
Żegnam się z wami, już chyba na zawsze, a napewno jako support. Odchodzę głównie z tego powodu iż serwer mi się znudził. Mam tu przegrane 800h których nie żałuję. Chciałbym całemu serwerowi podziękować, za te mile spędzone chwile a zwłaszcza:
Turysta - prawilny ziomek
Lukos - typowemu cejotowi
DeltaRon - typowy odwalacz
Limitles i Damian - lagerzy
gregorybe i jego teksy
Norbi - kolejny cejot
Snoop i Grzengol - królowie silvera
Gr3 - najwięcej mi pomagał jako atmin
MIK$ER - SAMP'y
Szender - odwalanie po powrocie z szpitala
Cola* - zawsze było z kim pogadać nocą
Kacper - a szkoda gadać xD
BartekZRK - jamnik
BarteQ - siema byku
JaneG - najlepszy grafik jakiego znam, oraz jeden z najlepszych ziomków
Sersir - ziomek z SAPD
KejsajPL - nocne patrole
SAPD - prawilne mordy
Jeżeli o kimś zapomniałem przepraszam, ale pisałem to na szybko. Na serwie będę jeszcze trochę grał, ale to tylko uregulować długi.
PS: Gdyby ktoś chciał pograć w CS'a albo jakąś sprawę by miał: http://steamcommunity.com/profiles/76561198207527041/
Trzymcie się
Heros