Skocz do zawartości

.::HEROSEK::.

Gracz
  • Postów

    194
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez .::HEROSEK::.

  1. .::HEROSEK::.

    Żegnam.

    Cześć Żegnam się z wami, już chyba na zawsze, a napewno jako support. Odchodzę głównie z tego powodu iż serwer mi się znudził. Mam tu przegrane 800h których nie żałuję. Chciałbym całemu serwerowi podziękować, za te mile spędzone chwile a zwłaszcza: Turysta - prawilny ziomek Lukos - typowemu cejotowi DeltaRon - typowy odwalacz Limitles i Damian - lagerzy gregorybe i jego teksy Norbi - kolejny cejot Snoop i Grzengol - królowie silvera Gr3 - najwięcej mi pomagał jako atmin MIK$ER - SAMP'y Szender - odwalanie po powrocie z szpitala Cola* - zawsze było z kim pogadać nocą Kacper - a szkoda gadać xD BartekZRK - jamnik BarteQ - siema byku JaneG - najlepszy grafik jakiego znam, oraz jeden z najlepszych ziomków Sersir - ziomek z SAPD KejsajPL - nocne patrole SAPD - prawilne mordy Jeżeli o kimś zapomniałem przepraszam, ale pisałem to na szybko. Na serwie będę jeszcze trochę grał, ale to tylko uregulować długi. PS: Gdyby ktoś chciał pograć w CS'a albo jakąś sprawę by miał: http://steamcommunity.com/profiles/76561198207527041/ Trzymcie się Heros
  2. Aktualne? Odpowiedz w ciągu 24h, inaczej zamknę.
  3. Aktualne? Odpowiedz w ciągu 24h, inaczej zamknę.
  4. Brak zainteresowania. @LOOCK
  5. Brak zainteresowania. @LOOCK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin