Skocz do zawartości

AdrianMazdaLover

Gracz
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez AdrianMazdaLover

  1. PID: 206383 pLogin z serwera: AdrianMazdaLover ID pojazdu ze zdjęcia: 71672 Link/Ss:
    1. AdrianMazdaLover

      AdrianMazdaLover

      No i stukneło jej 17 wiosen oby tak dalej

       

       

      346127509_201468712748356_40610052620280 

  2. Model: Buffalo 1.2 ID: 97208 Pojemność silnika: 1200cm3 Przebieg pojazdu: 99030,35km Dodatki: podświetlenie licznika (███) Cena: offki Coś od siebie: fajne autko dla początkującego gracza vmax 150 SS’y: https://imgur.com/a/d7KmmXU
  3. Nazwa nieruchomości: apartament 22 ID nieruchomości: 941 Cena za dobę: 250 Lokalizacja: San Fierro Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/ucFaLvp Sposób kontaktu: gra, forum ,disscord AdrianMazdaLover#2580 Coś od siebie: fajny domek z parkingiem podziemnym i dobrej lokalizacji
  4. po raz kolejny dzieki @DarkQueen i z góry sory za jakość ale zdjecie z maja i starym telefonem robione a ja nominuje @Kisiel55 @SirHerbatnik* @Prelud @Bambosek @sobienela @Dito.of @Kaminskyy
  5. Sesja z @Fonos33 oraz moją dawną bryką za którą nie ukrywam się tęskni :/  Pozdrawiam nowego właściciela @Mahann

    P.S kto go pamietą 

    forum 4.png

  6. Model: Walton ID: 97848 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu:86608 Dodatki: up 3 lampki pig fele wydech Cena: Oferty Coś od siebie: bardzo fajna doniczka SS’y:
  7. Dziękuje @DarkQueen za nominacje a więc nominuje: @Vassago @Qubixo @TomiX* @WheelMan. oraz cała moją organizacje. Pozdrawiam
  8. Po paru miesiącach czekania nareszcie doszły 

    received_498048792177275.jpeg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Lisa_

      Lisa_

      @Qubixo i @Vassago państwo chyba chętni na Adriana, co? ;] Grzech nie skorzystać, mogą być i nawet żony.. ;D

    3. AdrianMazdaLover

      AdrianMazdaLover

      @Lisa_ ja wole dziwczynki ale wiesz @Qubixo i @Vassago kobitki mają moze i na slub zaproszą a na pewno mają jakieś ładne wolne kuzyneczki 

       

       

    4. Qubixo

      Qubixo

      @AdrianMazdaLover Ja nie mam ale Vassago moze po znajomosci z toba zaprosi na wesele : > 

    5. AdrianMazdaLover
    6. Qubixo

      Qubixo

      @AdrianMazdaLover Pisałem ci tyle razy. Wymienilem tylko jedno imie a ty to ciagle powtarzasz. Moze bys powiedzial co tam u ciebie i Klaudii ? 

       

  9. No kochani za pare godzin jeden z ważniejszych dni w moim życiu trzymajcie kciuki 

    1. Alphonso
    2. AdrianMazdaLover

      AdrianMazdaLover

      Dziękuję właśnie jestem po pierwszej teorii póki co idzie mi dobrze robię ostatnie uprawienie na wózek jak dziś się uda będę miał na wszystkie 

    3. AdrianMazdaLover

      AdrianMazdaLover

      Właśnie zdałem praktykę zostały jazdy

    4. AdrianMazdaLover
  10. Dzięki za miłe słowa również pozdrawiam wariatko
  11. dzieki widzimy sie na serwie
  12. Witam wszystkich pod ostatnim postem dużo osób miało mi za złe a niektórzy nawet spamili mi na disscord abym wracał a więc wygraliście i po tygidniowej przerwie Adi wraca na serwa możecie sie mnie spodziewać za jakieś 2/3 godzinki gdy sie ogarne. Jednakze tamten post miał tez swoje plusy gdyz zauwazyłem ile osób za mna teskni i ilu przyjaciół mam obok siebie. P.S zapraszam wraz z @Emialski na audycje 17 czerwca z okazji moich 21 urodzin wiecej informacji wraz z cazsem Widzimy sie na serwie Pozdro AdrianMazdaLover
  13. może kiedyś i dziękuje za miłe słowa pamiętajcie kochani ze zawsze bede wspominał kazde jedne wspólne chwile miło zycze miłej gry
  14. Drodzy kochani Jak to w zyciu mawiają "na wszystko przychodzi czas". Chce was poinformować ze robie przerwe lecz prawdopodbnie to koniec mojej przygody z 4life. Dziękuje za wspaniałe 2 lata za kazdy jeden zlot rozmowe oraz wspólnie spedzony czas w grze. Swój głowny cel spełniłem poznałem wiele zarąbistych osób z którymi sie zaprzyjazniłem oraz zbudowałem auto marzen od podstaw. Tym projektem był walton 2,2 ft nitro. Moze kiedys wróce lecz nic nie chce obiecywać. To ze odchodze z sewrera nie oznacza ze nie mozecie pisac na disscord jesli najdzie was na to taka ochota. Póki co pozdrawiam waswszystkich trzymajcie sie ciepło. AdrianMazdaLover
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin