Skocz do zawartości

GucioPL

Gracz
  • Postów

    54
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GucioPL

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. GucioPL

    Powracam na serwer !

    Z powodu wakacji wracam na serwer Dla tych co mnie nie znają to Siema !
  3. Niestety z braku czasu i chęci grania muszę odejść na jakiś czas... Napewno kiedyś powrócę na serwer gdy tylko znajdę chwilę i chęć do zarabiania, narazie odchodzę.. Do zobaczyska na serwie
  4. Mam problem a mianowicie od kilku tygodni strasznie skacze mi ping (tylko w csgo z innymi grami jest spoko) Skacze od 40- do nawet 1800 Nw o co chodzi kombinowałem na różne sposoby i nic nie dało mam internet 10Mbps a przesyłanie podczas testu 0.42Mbps dodam że dawniej było wszystko spoko max 80pingu. Z internetem jestem połączony przez wifi (Adapter od Tp-link do 150Mbps) Nie mam już pomysłu co zrobić wiec proszę o pomoc. Z góry dzięki
  5. GucioPL

    Pokaż swoją twarz

    Jak wszyscy to i ja http://imgur.com/a/ZR9wX
  6. GucioPL

    Żegnam PoTurbowany

    Ty dziekujesz no chyba kpisz to ja dziękuję za to co zrobiłeśTy nie masz za co dziękować Jest za to że byłeś i jesteś naj ziomem
  7. GucioPL

    Żegnam PoTurbowany

    Narazie ziomek dzięki za wszytko..
  8. GucioPL

    FCR-900

    Za 135k selne ale to cena ostateczna
  9. GucioPL

    FCR-900

    No dawać kto więcej?
  10. Model:FCR-900 V-Max:190 Pojemność silnika:1.8 Przebieg:6k Usterki:Brak Cena:145k ID:15870 Kolor:Czerwony-Czarne Felgi Tuning:Licznik czerwony Kolor świateł:Oryginalne SS'y: http://imgur.com/a/PBsbF
  11. GucioPL

    FCR-900

    Model:FCR-900 V-Max:190 Pojemność silnika:1.8 Przebieg:6k Usterki:Brak Cena:145k ID:15870 Kolor:Czerwony-Czarne Felgi Tuning:Licznik czerwony Kolor świateł:Oryginalne SS'y: http://imgur.com/a/PBsbF Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: GucioPL
  12. Na dzisiejszym odcinku zaprezentuję wam awaryjne lądowanie. Lądowanie odbyło się w Blueberry. Wraz z ekipą ZGP odegraliśmy RP. Zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=jNroHEpWATg
  13. Siema Macie tu link do nowego a zarazem 1 filmiku z 4life na moim kanale. Wiem że wyszło to średnio, ale się starałem https://www.youtube.com/watch?v=oFDAfd1VoS4&t=551s ◄
  14. Nie ma to jak świętować dzień singla :/ :>

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. GucioPL

    [K]Super GT

    Dobra kupiłem auto. Proszę zamknąć temat
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. GucioPL

    [K]Super GT

    Zastanowie sie bo up nie ma :/
  20. GucioPL

    [K]Super GT

    Model:Super GT Pojemność silnika:1.8-1.6 Przebieg:Obojętne Stan techniczny pojazdu:Nieuszkodzony Cena: 188k, mogę na raty Tuning:UP1 i mogą byc jakieś felgi Inne:Kolor obojętny Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:GucioPL
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin