Skocz do zawartości

jestemdavid

Gracz
  • Postów

    98
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez jestemdavid

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. A co z 2.03*h przesiedziane w więzieniu? bo 5000 to zapłaciłem za wyjęcie z pojazdu z pp
  3. Model: obojetne Pojemność silnika: Obojetne Przebieg pojazdu: Bez znaczenia Cena: do 400k (W razie czego mogę dorobić) badz wziac cos w raty Dodatki: obojetne Coś od siebie: szukam cos fajnego
  4. Jasne, rozumiem tylko pamiętaj o tym że wsadziłeś mnie do więzienia na 2h ponad troszke, w tym czasie mógłbym dużo zarobić z racji że handluje autami. Oraz auto na pp, nawet nie wiem za ile.
  5. Nick funkcjonariusza: @Alberto. Data i godzina zdarzenia: 22.09.2021 Około 11. Pełen opis sytuacji: Witam serdecznie, Piszę skargę ponieważ zostałem bezpodstawnie wsadzony do więzienia przez funkcjonariusza alberto, na 122min, z powodem: Ucieczka przed PD + logout, nie zgadzam się z tym ponieważ akurat nagrywałem pościg, przy wysiadaniu z pojazdu przeteleportowało mnie na most który był nad nami. Miałem okazję uciec, więc uciekałem. Mój blip był widoczny więc nie wiem dlaczego zostałem wsadzony. Dowód, który potwierdza całe zajście: Dowód #1 : Screen z aktualnym czasem przesiedzianym na serwerze przy włożeniu mnie do więzienia przez funkcjonariusza po pidzie - https://imgur.com/zwIhPnr Dowód #2 : Wsadzenie mnie bezpodstawne - https://imgur.com/adyC5VO Dowód #3 Nagranie, na którym wszystko jasno i wyraźnie widać, zaczyna się od Minuty 1:43 do 2:21 Link : Ja, jestemdavid zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  6. Model: Flash ID: 46593 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 13500 Dodatki: stereo, felgi (1025), wydech (1046), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (C0 PIWKO), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) LPG 75 Cena: offki jak jakas fajna bedzie to puszcze Coś od siebie: moje oczko w glowie uguem SS’y: dam potem w wienzieniu siedze
  7. Model: Maverick ID: 79960 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 7k+ Dodatki: no ma klucz dla kolegi mozesz dac i wgl Cena: 510k Do Negocjacji Coś od siebie: fajny helitopter uguem ss
  8. Model: Elegy ID: 87866 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1350km Dodatki: spoiler (1146), stereo, felgi (1077), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: 570k do nego. Coś od siebie: super eleguwa | wymienie tez chetnie na cos fajnego SS’y: https://imgur.com/xITCbrx
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin