Skocz do zawartości

KajVis

Gracz
  • Postów

    86
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KajVis

  1. Witam Police Officer II KajVis. Sytuacja wyglądała tak, że schowaleś pojazd do przechowywanii, jako iż masz mute to nie mogłem cię spytać czy wyjmujesz z przechowywanii czy minuty X2. Owszem poinformowałem Cię, że na start masz 20 minut za stwarzanie zagrożenia dla osób trzecich. Mandat wyniósł 15400 PLN więc według taryfikatora 100 PLN = 1 MINUTA. 15400 = 154 minuty + 20 za stwarzanie i x2 więc wychodzi grubo ponad 240 minut (maksymalny czas na jaki mogę Cię wsadzić). Po prostu źle to zrozumiałeś. Pozdrawiam.
  2. No porządnie Ci to wyszło! Swoją drogą fotki mega ciekawe i dobre!! Więcej takich świętych materiałów!
  3. Bardzo fajna gazetka. Mega sprawa. Uwielbiam obydwie kuchnię haha
  4. Świetna robota, dobre zdjęcia i ujęcia. Przyznam, że na serio całkiem, całkiem ciekawe.
  5. Hej zrobiłeś na serio mega dobry wywiad! Oby tak dalej.
  6. W sumie to serio mega dobry artykuł! Trzymaj tak dalej. Cudownie się czytało.
  7. Witam Police Officer II. Ja pragnę tylko poinformować, że gracz podrobił logi i właśnie dostał bana na 30d. Dowód: Gracz KacperG12 został/a zbanowany/a przez Placuszek, powód: Podrabianie logów // Thanks. ( 30 dni )
  8. Zostaje przy tej offce, lecz podbijam ją do 1.29kk z tym, że gotówką odrazu nie po sell.
  9. Model: bullet lub coś innego w podobnej ceniePojemność silnika: 1.6-2.2Przebieg pojazdu: -Cena: W miarę rozsądne te ceny bym prosił i offki, bo nie mam ochoty dawać 1.5kk za bulleta 2.2 ft (XD) - tak to cena nie gra roli.Dodatki: Najlepiej FT bez Nitra, ale z może też być Coś od siebie: byłbym zadowolony z niebieskawych światełek pojazdu, ale to nie żaden wymóg
  10. KajVis

    konkurs o 30k

    @Puszkowata Hejcia kochanie patrz oznaczam cię, bo chce wygrać forsę, duży kwit! @Kenny.gg Kenny też cię oznaczę jak wygramy to dzielimy się XDDD (znaczy jak ty wygrasz to się dzielisz, a jak ja to nie XD) @OwOc czesc gaduło za te pieniadze kupimy pizze dla ekipy 4wars XDD @sznapo. SIEMA cj.cj gosciu z lawety
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. KajVis

    Propozycje od graczy

    Witam. Mam pewną propozycję, która zapewne nie jednej osobie się spodoba. Otóż ciekawym rozwiązaniem byłoby dodanie na całej mapie SA z 3-4 lokacji (budynki, jakieś miejsca, itd.) do takowych akcji RP, gdzie wstęp posiadaliby tylko pracownicy frakcji oraz członkowie biznesu. Byłoby to dobrym rozwiązaniem, gdyż żaden tzw. ,,CJ" nie wbiegałby na tereny akcji, nie przeszkadzałby itd. Oczywiście nie mówię, że każda akcja RP miałaby się tam znajdować, lecz jednak uważam, że takie lokacje doprawiłyby wiele frajdy z gry oraz szczególnie klimatu podczas w/w akcji. W owych budynkach/ miejscach mogłyby być siedzimy jakiś gangów lub inne tego typu struktury. Myślę, że to dosyć dobra propozycja warta uwagi i rozpatrzenia. Pozdrawiam były gracza Pozo.. :))
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin