Witam.
Mam pewną propozycję, która zapewne nie jednej osobie się spodoba. Otóż ciekawym rozwiązaniem byłoby dodanie na całej mapie SA z 3-4 lokacji (budynki, jakieś miejsca, itd.) do takowych akcji RP, gdzie wstęp posiadaliby tylko pracownicy frakcji oraz członkowie biznesu. Byłoby to dobrym rozwiązaniem, gdyż żaden tzw. ,,CJ" nie wbiegałby na tereny akcji, nie przeszkadzałby itd. Oczywiście nie mówię, że każda akcja RP miałaby się tam znajdować, lecz jednak uważam, że takie lokacje doprawiłyby wiele frajdy z gry oraz szczególnie klimatu podczas w/w akcji. W owych budynkach/ miejscach mogłyby być siedzimy jakiś gangów lub inne tego typu struktury. Myślę, że to dosyć dobra propozycja warta uwagi i rozpatrzenia.
Pozdrawiam były gracza Pozo.. :))