-
Postów
58 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Roni6
-
Chłop co kampi na Domek o 05:18 nad Ranem Haha xD
DESPERACJA 100%
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
Cicho hipokrytko tam się nie wychylaj, to ty dzieciaczku nie z podstawówki dalej kampisz na domki w gierce a ja w życiu już robię co innego bo mam większe aspiracje niż siedzenie przy kompie i jakieś domki pzdr
-
To chyba piszesz do osoby z tego profilu który kampi na domki o 05:18 rano na domki xd
Ps. Wolę realną gotówkę którą zarabiam.
-
ej ale to ty placzesz o domki w grze xddd
-
-
Xddd