Skocz do zawartości

Erazerek

Gracz
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Erazerek

  1. Ja tylko przypomnę ze to gracze sami zadecydowali o przenosinach tej giełdy do LS
  2. Witam. Jestem zdania ze jesteśmy kilka lat później i gracze dorobili się w miedzy czasie większego majątku i po prostu nie handlują już szrotami do 25k, tylko droższymi pojazdami za minimum 25k. Aktualnie masz w każdym mieście przynajmniej jedna giełdę, co jest logiczne i myślę ze wystarczy. Do tego myślę ze przy 150h na serwerze (sam nie mam więcej i jest to może slaby argument) nie mamy co gadać o nostalgii, bo tak naprawdę nic tutaj prawie nie grałeś/liśmy i jest to pikuś przy prawie 2 czy 3 tys które maja inni gracze.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Erazerek

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane, zaczynamy weekend!
  5. Erazerek

    Nabij sobie Repke V2.

    No i mamy piatek, powoli odlatujemy w weekend!!!
  6. Erazerek

    Nabij sobie Repke V2.

    Jeszcze 2 dni i weekendzik Pozdro, jak moge to oddaje.
  7. Erazerek

    Nabij sobie Repke V2.

    Sroda dzien ...., nie no jeszcze 3 dni i weekend!
  8. Klikamy, klikamy!!! Dziś kliknęło już 4242 osób!
  9. Dziś kliknęło już 10312 osób!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin