Witam. Jestem zdania ze jesteśmy kilka lat później i gracze dorobili się w miedzy czasie większego majątku i po prostu nie handlują już szrotami do 25k, tylko droższymi pojazdami za minimum 25k.
Aktualnie masz w każdym mieście przynajmniej jedna giełdę, co jest logiczne i myślę ze wystarczy.
Do tego myślę ze przy 150h na serwerze (sam nie mam więcej i jest to może slaby argument) nie mamy co gadać o nostalgii, bo tak naprawdę nic tutaj prawie nie grałeś/liśmy i jest to pikuś przy prawie 2 czy 3 tys które maja inni gracze.