Skocz do zawartości

Lexusek

Gracz
  • Postów

    80
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lexusek

  1. Dzień dobry Polsko!

  2. ale, że rekrutacja do najlepszego biznesu wystartowała?! :o

     

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      fajnie że coś widać w tej rekrutacji 
      M5hBYLG.png

  3. zapraszam do wzięcia udziału w konkursie xD : 

     

  4. Witajcie piękne motylki! Zasady konkursu: - Dać reakcje lub - Oznaczyć 2 znajomych (proszę nie spamić oznaczeniami na RCON) - Zaobserwować mój profil na forum. Ostatnio wrzuciłem post, że gdy Polska nie wygra z Francją to zrobię konkurs o furkę za 10k, więc o to go robię xD więcej szczegółów o to w tym filmie:
  5. każdy kto to czyta jest mega za******y! miłego wieczorku B)

  6. kiedy rework automatów? albo po prostu dodać nowe 

  7. Jak Polska nie wygra meczu z Francją to robię konkurs o jakąś furkę za +- 10k na forum :3

    1. Lexusek

      Lexusek

      (remis z Francją to prawie jak wygrana dla nas XD więc wtedy konkurs na furkę za 5k :3)

    2. Wiktor16
    3. Lexusek

      Lexusek

      no i mananka jakaś będzie do rozdania ez

    4. wonderxoxo

      wonderxoxo

      ty bys pienionszki oddal co chlopaką wisisz na miescie, a nie jeszcze rozdawal ;D

    5. Lexusek

      Lexusek

      chłopaki mnie dojadą 

  8. za 30 dni mija miesiąc jak nie piję ;3

    1. quit.

      quit.

      Dobry żart, ale dzisiaj nie Prima a prillis

    2. Lexusek

      Lexusek

      chyba nie zrozumiałeś Tego co napisałem

    3. wrum
  9. ja jestem Lexusek seksi cipka spod Wareczki

  10. ej moszna do solaruf?

     

  11. Lexusek

    Oceń hrupka wyżej!

    nie wiem nie jadłem ale "piekielny pomidor" więc pewnie dobre bo lubię wszystkie ostre chrupeczki i cipeczki znaczy chipsiki :3 A to od niedawna moje ulubione, doritosy jeszcze nie testowane ale laysy i cheetosy KOZACKIE. Ale cheetosy troszkę lepsze bo ostrzejsze bo więcej przypraw. Ogólnie Mniami, pozdrawiam was kociaki
  12. jakby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę...

    1. Lenaxoxo

      Lenaxoxo

      Bez kitu, taki dzień bez życia. Mężu trzeba obiad zrobić..

    2. Lexusek

      Lexusek

      ja robię ty naczynia zmywasz, oki?

    3. Lenaxoxo

      Lenaxoxo

      A no dobra, może być. 

    4. Lenaxoxo
  13. Dobra za to co masz w tle to sam mogę zaprosić na Twojego tunera <3 

  14. kiedy Cię ujrzałem to mi stanął <3

    1. Lexusek

      Lexusek

      (oczywiście chodzi mi o zdjęcie w tle)

  15. kozak wywiad idealny do przeczytania na sraczu :3 pozdrawiam fszytkich
  16. Sjemano! B) Jak ktoś jeszcze nie widział to zapraszam do obejrzenia nowego filmu, w którym kupiłem tunera! Najbardziej mi zależy na komentarzu (miłym albo nie wasza opinia:P

     

  17. ej bo filma montuje ale jest tak gorąco, że się rozpuszczam na szczęście mam wiatrak w pokoju. Dziękuje za uwagę, byliście wspaniali<3

    1. minik.jpg

      minik.jpg

      piwo

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      harnaś

       

      image.jpeg.c0bbba301d0ff34bb18f6bcec4d1aabd.jpeg

       

    2. Lexusek
    3. Lexusek

      Lexusek

      oczywiście żart, mi nie opada.

    4. Wiktor16

      Wiktor16

      U mnie tak gorąco że sam kręce Helikopter xD pozdrawiam <3 

    5. SirHerbatnik*
  18. @Furia. kc @spokomichas cjebje tez kc. JAK WYGRAM TO MONTUJE REDY DO TEGO KLOCA *na serio*
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin