Skocz do zawartości

Lexusek

Gracz
  • Postów

    80
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lexusek

  1. @Veksi @wonderxoxo @kostalk200pl kocham liczbę 328
  2. Nazwa nieruchomości: Parking podziemny ID nieruchomości: 590 Cena za dobę: 420pln Lokalizacja: San Fierro (Financial) Cena: Offki SS’y: https://imgur.com/3u6bDKd https://imgur.com/a/jjHl9TE Sposób kontaktu: Forum / Dsc Coś od siebie: Bardzo duża i przyjemna baza, do której może się zmieścić około 70/80 pojazdów. Posiada dwa helipady. Jest obok przecho i tunera. No jest idealna dla większych organizacji. JEST JAK FILET SAME PLUSY ZERO MINUSÓW! Jak padnie jakaś fajna offka no to pójdzie na sell, jeśli nie to nie.
  3. hej chcesz cos z avonu?

    1. Wiikuusiia

      Wiikuusiia

      Siema a no możesz mi coś kupić ale wybierz ty 

  4. coraz lepiej ale dalej trochę mało
  5. Ja tam dalej czuję to jest bardzo intensywny zapach, serio. Niby tak ale "nowa" brzmi ładniej.
  6. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 12 Cena za dobę: 180 PLN Lokalizacja: San Fierro Doherty Cena: offki SS’y: https://imgur.com/a/PN2GZM4 https://imgur.com/a/HwBqE3F Sposób kontaktu: Forum / dc Coś od siebie: Bardzo przyjemny domek, na którym się zmieści sporo pojazdów. Nie daleko jest mech, lakiernik, przecho salon z furkami i motocyklami, przebieralnia CJ, baza TSA I CO NAJWAŻNIEJSZE NOWA PRACA ! ! ! I co ciekawe na posesji po poprzednim właścicielu @DanielRB pachnie jeszcze Infkiem Classic.
  7. Siemano! B)
    Do niedzielnego rosołku, zapraszam do obejrzenia filmu, który dzisiaj wrzuciłem.
    Odcinek wyjątkowy no bo to pierwszy odcinek z kamerką (tak ten seksiak na miniaturce to ja:*)
    w Tym odcinku też dałem nitro do Eurosa więc odcinek jest podwójnie wyjątkowy. Miłej niedzieli kochani! :hah:

     

  8. Ładna dziś pogoda, prawda?

    1. goroncydamus

      goroncydamus

      Dawaj ziomek zajaramy zajaramy
      Temacik temacik temacik
      Temacik zajaramy zajaramy
      Kiedy tylko chcę

  9. Wygrana nie ukrywam była by ciekawą i niespodziewaną akcją dzięki, której mógłbym nagrać z Tobą fajny content na Youtuba (Kanał: Lexusek) więć no co izi win, nie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin