Witam ten samochód bardzo by mi się przydał ponieważ zawsze chciałem nim pojeździć i nigdy takiego nie miałem. Gdybym wygrał cały czas bym nim jeździł i dbał o niego. Nigdy bym go nie sprzedał bo nagród nie sprzedaje. Jeździłbym nim cały czas. Nigdy jeszcze niczego nie wygrałem dlatego teraz próbuje może się uda . Bardzo lubię ten samochód moim zdaniem jest najlepszy.Zawsze bardzo chciałem mieć takiego. Mógłbym nawet ci go pokazywać co jakiś czas jeżeli byś chciał. Chcę go ,ponieważ gdy byłem na giełdach to gdy go zobaczyłem to od razu chciałem go kupić ale nie było mnie stać na niego. Przeogromnie mi się on spodobał. Gdyby mnie się udało bardzo bym był zadowolony i dziękowałbym ci. Naprawdę uwierz mi bardzo mi się on marzy i gdy patrze na ludzi ,którzy nim jeżdżą to mówię sobie w myślach to tylko marzenie. Czasami też jeżdże z tymi ludźmi i mówię ,że dokładnie takiego previona chciałbym mieć ale cuż jak marzenia to marzenia. Zawsze o nim marzyłem od kąd pierwszy raz wszedłem na serwer i byłem na giełdzie tak jak mówiłem ,że od razu powiedziałem to bym chciał mieć. Mam nadzieję ,że uda mi się wkońcu coś wygrać. Pozdrawiam cię i czekam na wyniki .