Skocz do zawartości

Str1k3r

Gracz
  • Postów

    129
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Str1k3r

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Str1k3r

    20k DO WYGRANIA?!

    Chciałbym coś wkońcu wygrać bo nawet nie stać mnie na samochód a pożyczki nikt mi nie chce udzielić
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Str1k3r

    Konkurs o samochód!

    Witam ten samochód bardzo by mi się przydał ponieważ zawsze chciałem nim pojeździć i nigdy takiego nie miałem. Gdybym wygrał cały czas bym nim jeździł i dbał o niego. Nigdy bym go nie sprzedał bo nagród nie sprzedaje. Jeździłbym nim cały czas. Nigdy jeszcze niczego nie wygrałem dlatego teraz próbuje może się uda . Bardzo lubię ten samochód moim zdaniem jest najlepszy.Zawsze bardzo chciałem mieć takiego. Mógłbym nawet ci go pokazywać co jakiś czas jeżeli byś chciał. Chcę go ,ponieważ gdy byłem na giełdach to gdy go zobaczyłem to od razu chciałem go kupić ale nie było mnie stać na niego. Przeogromnie mi się on spodobał. Gdyby mnie się udało bardzo bym był zadowolony i dziękowałbym ci. Naprawdę uwierz mi bardzo mi się on marzy i gdy patrze na ludzi ,którzy nim jeżdżą to mówię sobie w myślach to tylko marzenie. Czasami też jeżdże z tymi ludźmi i mówię ,że dokładnie takiego previona chciałbym mieć ale cuż jak marzenia to marzenia. Zawsze o nim marzyłem od kąd pierwszy raz wszedłem na serwer i byłem na giełdzie tak jak mówiłem ,że od razu powiedziałem to bym chciał mieć. Mam nadzieję ,że uda mi się wkońcu coś wygrać. Pozdrawiam cię i czekam na wyniki .
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Str1k3r

    [K]flasha1.6/1.8

    Model: flash Pojemność silnika: 1.6/1.8 Przebieg: obojętny Stan techniczny pojazdu: również obojętny Cena: do od 140 do 180k Tuning: może być nie musi najlepiej bez bo tańszy Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: ziomek17
  8. Str1k3r

    [K]flasha1.6/1.8

    Model: flash Pojemność silnika: 1.6/1.8 Przebieg: obojętny Stan techniczny pojazdu: również obojętny Cena: do od 140 do 180k Tuning: może być nie musi najlepiej bez bo tańszy Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: ziomek17
  9. Str1k3r

    flash 1.6

    Kupie flasha 1.6 na raty !
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nick: ziomek17 Gleba: ostra Wynagrodzenie: nawet do 2k i ta gleba do vincenta
  14. Twoj nick:ziomek17 Gleba do pojazdu:fortuna siemka poprosilbym jakas dobra glebe do fortunki zeby pasowala jezeli to mozliwe dla cb
  15. moglbys mi juz wyzerowac konto ?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin