Skocz do zawartości

K@milo$

Gracz
  • Postów

    259
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez K@milo$

  1. K@milo$

    Premiera na ID

    Ok mozemy tak zrobić
  2. K@milo$

    Premiera na ID

    Jeszcze trochę i sellne
  3. K@milo$

    Premiera na ID

    Jeżeli niechcesz kupić to po co zbędne komentarze z tw strony
  4. K@milo$

    Premiera na ID

    Tylko gotowka mordeczko ale dzieki za offke
  5. K@milo$

    Premiera na ID

    Jak juz to przebijaj o 10
  6. Skupię twój pojazd po cenie niższej niż rynkowa masz coś co niechce się sellnac? Pisz na dole Model:manana, perek, walton, sadler, bravura, Pojemność silnika:obojetnie Przebieg pojazdu:obojetny Cena:do 10k Dodatki:obojetnie Coś od siebie: rozważe każda oferte pisać napewno się dogadamy
  7. K@milo$

    Premiera na ID

    Model:Premier (426) ID:6131 Pojemność silnika:1600cm3 Przebieg pojazdu:8192km Dodatki:felgi (1081)Cena:Tylko poważne oferty Coś od siebie:Kox furmanka na id SS’y:dodam jutro
  8. Speeder 1.6 klucz 11 na serwie plus jakąś dopłata z mojej strony
  9. K@milo$

    Kupię Cluba

    Nawet za 30k nie znajdziesz 1.6
  10. Model: Speeder (452) ID: 39987 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 4982,1km Dodatki:Dodatkowy Kluczyk Cena:Tylko Poważne Oferty!!! Coś od siebie:Fajna łodka z fajnym vmaxem SS’y:dodam pożniej
  11. Czekam na wypowiedz Kogos z wyzszej rangi bo nie zamierzam z tobą dyskutować
  12. Powiem tak nie mam dowodów ale na twoje wulgarne wypowiedzi sa logi wiec niewiem jak się z tego wytłumaczysz oraz Bez podstawnie wsadziłes mnie do Ranchera ta sytuacja wogole nie powinna mieć miejsca bo ani strzała w twoja stronę nie oddałem
  13. Nick funkcjonariusza: @Karafik Data i godzina zdarzenia:08.08.2020r. Godzina: 19:50 Pełen opis sytuacji: wszedłem na dm kilka razy Karafik zabił mnie gdy tylko wbiłem na dm następnie biegł on do radiowozu ja wyciągnęłem broń i potraktował mnie z palarizatora i zostałem skuty i wsadzony do ranchera dostałem w sumie 60 minut za darmo, w dodatku gracz odgrywał 0 rp i wyrażał się wulgarnie liczę na jakieś porządnego gracza który odbierze skargę pozdrawiam Dowód, który to potwierdza całe zajście: nie mam dowodów ale potwierdza to: @Slovcki @ROBURTAKNAMNIEWOLAJA @Lag00n
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin