Skocz do zawartości

K@milo$

Gracz
  • Postów

    259
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez K@milo$

  1. Model:Manana (410)ID:54129Pojemność silnika:1600cm3Przebieg pojazdu:220,8kmDodatki:spoiler (1158), progi (1017), światła (1024), felgi (1025), wydech (1019)Cena: OfertyCoś od siebie: Fajna furka z fajnym tunem SS’y: https://imgur.com/a/f1XVq3V
  2. K@milo$

    LOCK

    Admirał 120k
  3. K@milo$

    Moja Kolekcja

    Oferta na serwie od Gracza @SosnaLolek 120k
  4. K@milo$

    Moja Kolekcja

    Model:Manana (410) ID:20357 Pojemność silnika:1400cm3 Przebieg pojazdu:171264km Dodatki:--Cena: Oferty Coś od siebie: Fajna furka na start SS’y: https://imgur.com/undefined Model:Sadler (543) ID:50359 Pojemność silnika:1400cm3 Przebieg pojazdu:99258,5km Dodatki:felgi (1085), tablica rejestracyjna (N1 KRYST)Cena: Oferty Coś od siebie: Fajna furka warta uwagi SS’y:https://imgur.com/a/j5g0tpt Model:Manana (410) ID:54129 Pojemność silnika:1600cm3 Przebieg pojazdu:220,8km Dodatki:spoiler (1158), progi (1017), światła (1024), felgi (1025), wydech (1019)Cena: Oferty Coś od siebie: Fajna furka z fajnym tunem SS’y: https://imgur.com/a/f1XVq3V Ps. Wystawiam poglądowo jeżeli cena mnie nie zadowoli auta zostana u mnie
  5. Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc faceta z krzywymi nogami mówi: – Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w nawiasach.. :DD
  6. Model: Walton ID: pisze na telefonie Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: cyganskiDodatki: LPG 50dm, licznikCena: najwyzsza offka 10k pisac oferty Coś od siebie: Kozak furmana oraz ekonomiczna
  7. Trzymaj się miło się grało
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. K@milo$

    Flasha 1.6 - 1.8

    Model: Flash ID: obojetnie Pojemność silnika: 1.6-1.8 Przebieg pojazdu: nie cyganski Dodatki: moze byc lekki tune Cena: Oferty Coś od siebie: kupie flasha 1.6-1.8 najlepiej czysty ale moze byc lekki tune SS’y: --
  10. plus oplacony do 10 sierpnia wiec git
  11. mam domek ale z taka jakby wiata dla mnie to jest jak garaz moge wysłac zdj
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin