Skocz do zawartości

K@milo$

Gracz
  • Postów

    259
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez K@milo$

  1. K@milo$

    Kupie coś do 200k

    Pisać offki jak cos mi sie podoba biore Odrazu pozdrawiam
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Model: Jester Elektric (559)ID: 63425Pojemność silnika: 1.8Przebieg pojazdu: 1401.8Dodatki: , spojler (1158),podświetlenie licznika zielone fele (1058) plus rantyCena: offkiCoś od siebie:jest to fajne auto w kolorze pomarańczowym SS’y:
  4. Sprzedany dziekuje za uwage
  5. Daj offke zobaczę co sie da zrobić mysle ze dojdziemy do porozumienia:)
  6. Model: Premier (426)ID: 32897 Pojemność silnika: 1600cm3Przebieg pojazdu: 10257,1kmDodatki: , felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, ogranicznik prędkości, spojler 1015 , przyciemnianie szyb (80%), LPG 25L, Cena: Offki Coś od siebie: jest fajne zrywne autko fajne na juz średnie granie w mta polecam serdecznie jest ze mna prawie od nowości jeżeli jest ktoś mega zainteresowany moge pokazac go w grze pozdrawiam
  7. Sprzedam Manane 1.6 fele 1097 spojler 1023 biała jeżeli jest ktos zainteresowany pokaze zdj na disc lub mozna takze skontaktować sie na grze pozdrawiam
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. K@milo$

    Konkurs o 10k!

    Myślę ze się przyda kasa pozdrawiam całą załogę 4life
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin