Skocz do zawartości

OwOc

Gracz
  • Postów

    1 573
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez OwOc

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nick: OwOc Gleba do sultana: najnizsza. Ale zeby dalo sie jezdzic przez progi zwalniajace z mala predkoscia. Bo z duza wiadomo ze nie
  4. OwOc

    [S] SULTAN'A

    Mam problemy z mta za chwilke wbije.
  5. OwOc

    [S] SULTAN'A

    Mam kase wbijaj na serwer.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. OwOc

    @C

    Jester 1.8. Prawie full vizu, UP1 i UP2 fele pomalowane na czarno. Oddam Ci go za tyle ,ze starczy na 2.0 a nawet 2.2 A na takiego jestera jaki jest wystarczy Ci te 200k co masz teraz
  9. OwOc

    Kupię coś do 80k

    Jester 1.8 z felami pomalowanymi na czarno za 100k na raty ?
  10. OwOc

    [S] Jestera 1.8

    Reff oddam za 200k !
  11. OwOc

    [S] SULTAN'A

    Ja go wezme tylko sprzedam jestera
  12. OwOc

    [S] Jestera 1.8

    Nikt go nie chce ?? Dalej dalej.
  13. OwOc

    [S] Jestera 1.8

    Model: Jester V-Max: 175 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 795km. Usterki: Brak. Cena: licytacja od 160k. MP: 5k, mozliwość kupienia bez tune. Gdy piszesz oferte za jestera bez tune przed treścią dodaj: . Cena KT. z tune wynosi 210k do negocjacji. ID: 15*** Kolor: Srebrny Tuning: UP1, UP2, prawie full vizu oprocz progow i tylniego zderzaka. Kolor świateł: Standardowe. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: OwOc
  14. OwOc

    @C

    Moze moj jesterek? UP1,2 fele czarne 1.8 a reszte to wiesz
  15. Jak sprzedam pojazd daje 200k za sultana.
  16. OwOc

    [K] Jakieś autko.

    Vmax 175 i mysle ze 130k. Ewentualnie bez vizu tylko fele 105k. to uczciwa cena.
  17. Jester ma vmax 176. PS: Jezeli sie zdecydujesz to pisz pw forum.
  18. OwOc

    [K] Jakieś autko.

    Jester 1.8 Fele malowane na czarno. Prawie full vizu.
  19. Jester 1.8 fele i prawie full vizu. Fele pomalowane na czarno.
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. OwOc

    Kupie auto.

    Jester 1.8 UP1, UP2 fele malowane na czarno i full tune vizu oprocz zderzaka tyl i progow. Cena 210k do malego nego.
  22. OwOc

    Stare czasy FBI [*]

    ❤ tez mam ssy potem wstawie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin