Skocz do zawartości

OwOc

Gracz
  • Postów

    1 573
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez OwOc

  1. OwOc

    Tune Bayside Marina

    Slamvan 2 na serwie z pj hydra itd ?
  2. Model : Slamvan V-max : 145 Poj. Silnika : 1.6 cm3 Przebieg : 2300 km Usterki : Brak. Cena : Licytacja od 150 k cena KT : 200 k do nego. ID : 830 Kolor : Niebieski PJ. Tuning : PJ, prawie cale visu brak zderzaków (bo brzydko wyglądały) ogr , CB, Hydraulika, fele. Kolor świateł : Fabryczne. SS'y : Mogę pokazać na serwerze. Zapoznałem się z regulaminem i będę go przestrzegać : OwOc.
  3. OwOc

    Tune SF Ocean Flats

    Banshee z bogatym tune
  4. Lo pany cjfallo chce go !!!!!@!!!!!!!
  5. OwOc

    @C

    130 k po sprzedazy jestera.
  6. OwOc

    [KUPIĘ] Każde auto

    Jester za 80 k full visu itd
  7. OwOc

    Kupie pojazd.

    Moze jester wiecej pw.
  8. OwOc

    Kupie pojazd do 170k

    Jester id 4619 przeb 5 k full visu za 95k ??
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. OwOc

    Lock

    Dam 131 k jak sprzedam jestera :3
  11. Banshee nr 6 100 k jak sprzedam jestera.
  12. Pecia dzisiaj chyba bd o 19 na serwie wiec wtedy zaplace.
  13. Nick : OwOc Tło http://m.imgur.com/7DfF74r Tło http://m.imgur.com/erXaf5E Tlo http://m.imgur.com/ifBjttN Na awatarze najlepiej zeby był moj nick dopasowany kolorami. Prosił bym o zrobienie awataru osobno na kazdym tle bo chce miec porównanie które tło lepsze. Jak cie dorwe na serwie to zapłace.
  14. OwOc

    Kupie auto do 100k.

    Jester id ponad 4 k przeb 4.8 k full visu za 95 k ??
  15. Dzieki bardzo fajna praca.
  16. OwOc

    Sell Banshee 1.6

    jak sprzedam jestera to 120 k
  17. OwOc

    Pożegnanie Galaxy

    Z tymi lampami.... poprostu miodek !!!!
  18. OwOc

    Pożegnanie Galaxy

    Szkoda mi tego twojego pięknego bullecika ((((
  19. OwOc

    Pożegnanie Galaxy

    Galaxy wiesz co jeśli to ty prawdziwy ty to nie wiem ale żegnam prawdziwego Galaxyego. Szkoda że dostałeś bana.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin