Skocz do zawartości

NVXER

Gracz
  • Postów

    1 219
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NVXER

  1. NVXER

    Post bez like wygrywa

    wygrałem bo nikt nie dal lajeczka xd
  2. NVXER

    odpal wiadomości jak możesz 

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. dodam ze chciałem spróbować przenieść ten pasek z monitora nr "1" i okazało się, że w tym miejscu leżały 3 paski jednocześnie serio chciałbym się tego pozbyć a w internecie nie mogę niczego podobnego znaleźć
  5. witam, po formacie komputera jaki zrobiłem sobie dziś mam problem z jednym monitorem który nie działa i problem z pozostałymi dwoma monitorami, mianowicie chodzi o paski zadań, nie wiem co się stało lecz jak widząc na screenie na monitorze o numerze "2" są 2 paski zadań z czego chciałbym przenieść ten co jest na dole na monitor numer "1" a z kolei na monitorze numer "1" chciałbym całkowicie ten pasek na dole usunąć, ktoś ma na to rozwiązanie?
  6. NVXER

    @LOCK

    do 3 tysiecy
  7. ktos poleci jakas fajna giereczke ktora starczy mi na jakis tydzien i sie nie znudzi?

    1. Hector

      Hector

      Europa Universalis IV

      Frostpunk

      Far Cry 5 (z misjami pobocznymi itp)

      GTA V (Online)

    2. NVXER

      NVXER

      fenks m8

      gtao jest nudne kiedy nie ma ekipy

    3. .szybki
  8. NVXER

    Post bez like wygrywa

    bo jestem nielubianym graczem 4lifa i nikt nie da
  9. NVXER

    Post bez like wygrywa

    tym razem mi sie uda
  10. NVXER

    @LOCK

    siema, aktualnie jestem przy hajsiwie to zaplanowałem sobie kupić nowe biurko i fotel, potrzebuje jakiejś dobrej rady w dobraniu fotela, może być obrotowe lub zwykle krzesło, fakt faktem żeby mnie poślady nie bolały od siedzenia nawet po 5 godzin bez stawania, co do biurka raczej bym wolał baaaardzo duże żebym miał gdzie postawić kompa 3 monitory klawiaturę i duża przestrzeń na mysz, generalnie rzecz biorąc jestem ciemny w tym temacie wiec może ktoś mógłby mi coś doradzić pozdrawiam
  11. NVXER

    Post bez like wygrywa

    ez win nikt nie polubi
  12. czy to normalne gdy twój jungler robi dobrze lepiej niż sasha grey??// pls don't ban for "treści erotyczne"

  13. NVXER

    Post bez like wygrywa

    pyk pyk wróciłem do świata żywych i wbiłem na forum
  14. NVXER

    Masz czy nie?

    nie ale mam kure masz kuku? (obojętne jakie)
  15. NVXER

    Oceń avatar osoby wyżej.

    smieszy mnie ten avatar wiec bedzie 3/10 z litosci iks de
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin