Skocz do zawartości

ndx

Gracz
  • Postów

    66
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ndx

  1. ndx

    [K] Sentinela!

    biorę dzisiaj za 72k xd
  2. Jazdaaaaaa ! Powodzenia ALL
  3. combi sedan ? I ile ich masz ? mogę kupić hurtowo
  4. Model: Sentinel sedan lub combi Pojemność silnika: 1.4 lub 1.6 Przebieg pojazdu: jak najmniejszy Cena: dogadamy się Dodatki: czysty najlepiej Coś od siebie: czekam na offki
  5. ndx

    KUPIE DOM Z PODJAZDEM

    Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem Lokalizacja: najlepiej LV może też być LS Cena: do 7k Coś od siebie: czekam na offki
  6. Model: Sentinel sedan ID: 57715 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4131,7km Dodatki: felgi (1077), wydech (1019), podświetlenie licznika (███) + szyby 60% , bak 90dm3 Cena: czekam na offki Coś od siebie: Jak nie spodoba mi się cena nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/eKuYo0Q Model: Sentinel combi ID: 64194 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 87989,2km Dodatki: felgi (1078), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (XXKUCZYN), podświetlenie licznika (███), radio CB Cena: czekam na offki. Coś od siebie: Jak nie spodoba mi się cena nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/d0FGpOM
  7. ndx

    Coś od 200k do 500k~!

    64194 zaoferuj coś
  8. ndx

    Kupię Pojazd do ~300k

    64194 poproszę jakąś offke
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. ndx

    Pożegnanie - FragusS

    Słyszałem ze dobry strażak byłeś . 3maj sie.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie no mistrz jesteś! Grafiki SUPER . Dzięki
  14. Każdy z Was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje, można jechać na Mazury lub nad morze albo w góry. Wszystkim życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji.
  15. Aaa, dobra sory nie widziałem tego.
  16. Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): KuczyN Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): jakieś żeby pasowały może się ruszać napis w stylu glitch Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): https://imgur.com/3YybdHl Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): Rodzaj grafiki (banner, avatar): banner Dzięki!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin