Zawsze podejrzewałem że coś do mnie masz
Szkoda, że ukazujesz to w taki sposób.
Zapamiętam to sobie.
Najsmutniejsze jest to, że ludzie widzą tylko to co jest złe.
Jak zrobisz coś dobrego ktoś Cię chwali za każdym razem?
Nie.
Tylko jak robisz coś złego, to każdy Ci to wypomni.
Takie jest życie.
Sam nie wiem czemu napisał takie rzeczy o Tobie.
Nie przeczytał, że 'mieszkasz sam' i że 'masz trudną sytuację w życiu'? NIE. Chyba niedokładnie czytał Twojego posta.
Po czym napisał takie bzdury do Ciebie. . .
Ja nic do Ciebie mam. Głowa do góry ziomeczku.
I jak by to, to pisz do mnie o każdej porze na FB - zawsze Cię wysłucham... I Ci w miarę możliwości pomogę.
Każdy ma prawo do własnego zdania knx i tego nie zmienisz. Posiadanie własnego zdania zawsze wyróżnia dana osobe i zsyła na nia fale hejtu czy nienawiści, bo niektórzy nie mogą pogodzić się z tym co napisała druga osoba, tudzież nie mogą po prostu zrozumieć tego, dlaczego jest 'inna niż wszystkie'
Mi to tam rybka oxygeny co się dzieje. I tak masz w sobie dużo odwagi. Jestem pewien, że wiele innych osób po prostu miałaby to w du**e i nie napisała o tym nawet słowa Oxy. Ty pokazałeś "że masz jaja" i chwała Ci za to. Sam czasem głośno nie umiem się przyznać, że spartaczyłem daną robotę.
Przemyśl też sprawę, czy by po prostu na trochę nie odejść, aby wszystko stało się łatwiejsze a później wrócić i 3 razem nie zawieść.