Skocz do zawartości

Baker

Gracz
  • Postów

    7 306
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    61
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Baker

  1. Baker

    Tuner Downtown

    Sprzedane za 300k. Do zamknięcia.
  2. Baker

    Tuner Downtown

    ^^PMON na forum. xd
  3. Jak wyżej, niepotrzebne wypowiedzi nagradzam punktami. W tym temacie wypowiadają się TYLKO osoby chętne.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Baker

    Tuner Downtown

    Nic nie dopłacam, cheetaha nie chce.
  6. Baker

    Tuner Downtown

    Możliwośc wymiany za fajny pojazd. Offy!
  7. Banshee up1/up2 lpg75l fioletowy licznik. 1.6cm3 przeb; 11k id:8148 za 300kpasuje?
  8. Baker

    Tuner Downtown

    Dalej dalej, jedziemy!!
  9. Baker

    Tuner Downtown

    Typ:Tune Lokalizacja: (np. San Fierro,Paradiso) Cena wynajmu 24h: 2000PLN/24h Cena nieruchomości: Licytacja od 0. MP: 20k, KT - Opis: Tuner jak tuner, w najlepszej loklalizacji, polecam soł macz. SS'y: (opcjonalnie, mozna wstawić) Zastrzegam ; jezeli cena mnie nie zadowoli NIE SPRZEDAM!!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Baker

    [Grafika] ShowMe

    Typ grafiki Awatar Tło Dobierz odpowiednie, najwyżej zmienimy. Napisy: Nick na awatarze. Dodatki - Coś od Siebie: Petarda musi być Wynagrodzenie: Ostatnie było fajne, to tez może być jak praca będzie petarda.
  13. Dobra robota, oby tak dalej a zostaniesz drugim picasso
  14. Baker

    Kod

    czy może ktoś kod do gry? §10 Zakazuje się promowania piractwa na forum. §13 Nieznajomość regulaminu forum nie zwalnia z jego przestrzegania. §15 Wszelkie naginanie bądź łamanie regulaminu wiąże się z konsekwencjami od serwerowych i związanych z forum aż po prawne.
  15. Baker

    Pożegnanie . . .

    Sam wyjdź i nie wracaj.. Norbi propsy za film, zrobiłeś mi wiadro z bani w tym momencie xD nawet Kasia sie zmieściła hahahahah. Powodzenia ziomeczku, wracaj kiedyś.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin