Wypowiadacie się negatywnie na temat sapd gdzie my tu z rp robimy tylko kontrolę i ew pierwsza pomoc niekiedy
SAFD zawsze są bogami rp i jak cos im sie nie spodoba to koncza rp zwijaja manatki i jada na koszary spowrotem a pozniej jest placz ze nikt z nimi nic nie robi. Nie jezdza na pozary "bo im sie nie oplaca" jak to sam lider stwierdzil.
Nie interesuje mnie tak na prawde co robia inne frakcje, nie jestem tam w zarzadzie i nie mam zamiaru sie w nic mieszac, ale jednoczesnie nie pozwole na negatywne wypowiedzi(które nie mają żadnej podstawy, a są pisane bo jest spina) na temat frakcji, w ktorej obejmuje wysokie stanowisko.
Każdy jest taki mądry, a jakbym z nim rozegrał pełną akcję rp to by wolał wyskoczyć przez okno albo napisałby skargę na ekipe ze baker to skurczysyn i odwala na rp Gdyby połowa z tych ktorzy tak cisna sapd za ich rp była chociaż dwa dni z resztą o czym ja pisze xD Zacznijmy od tego, ze neagtywne wypowiedzi daja odwalacze ktorzy sa dojezdzani na pierwszym lepszym poscigu
Moge sie zalozyc o milion ktorego nawet nie mam, ze nie poradzilibyście sobie w sapdach
+zamykam do czasu wypowiedzi rcona, bo jak na razie kazdy cisnie a nie byliscie w danej frakcji nawet 15 minut co poniektórzy bo wolicie afczyć na bazie zamiast zrobic coś w kierunku tego, aby było lepiej
Edit:
macie swoje najbardziej aktywne frakcje kłamczuszki (z sapd byl jeden adept na sluzbie takze odejmijcie tego jednego bo podobno adpeci u nas nadrabiaja aktywnosc )