Osoba która wsiadła do twojego pojazdu była poszukiwana przez nas nie jednokrotnie. Dążyliśmy do tego aby go złapać w końcu to on się stał naszym celem tego jak że wspaniałego pościgu po którym oczywiście musiało ucierpieć auto, które wypożyczyłeś dlaczego ? a bo dla tego że kolega stwierdził ,że wsiądzie sobie do właśnie ciebie. Żałosne jest to że oskarżasz nas skoro była to wyłącznie twoja decyzja ( to pomyślałem sobie "a podjadę zobaczę czy to on" )
Pragnę zaznaczyć ,że w jak że wspaniałą Polską policję się nie bawimy a Amerykańską jeżeli nie wiesz na czym polega nasza strategia i myślenie pragnę ci ją przedstawić przykład :