@YankeeS dziękuję za miłe słowa stary .Spotkać na pewno się spotkamy w wakacje.Byłeś osobą przez którą się nie poddawałem ,która mnie motywowała abym dążył do celu pewnie wiesz o co mi chodzi liczę ,że kiedyś wrócisz na serwer na stałe,nie mam ci tego za złe ,że nie dotrzymałeś obietnicy zdarza się życie jest ważniejsze niż gra rozumiem to postaram się zrobić to co ty do tej pory chciałeś osiągnąć w raz ze mną.Do zobaczenia Krzysiu...