Skocz do zawartości

Rycha.

Gracz
  • Postów

    374
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Rycha.

  1. Model: Sultan V-Max: 210 Pojemność silnika: 2,2 Przebieg: 4k Usterki: Igła Cena: 600k do nego ID: 15441 Kolor: Niebieski Tuning: 2,2 prawie FT brak up oraz baku Kolor świateł: Niebieskie SS'y: http://imgur.com/a/c6EqE Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Rycha57
  2. Rycha.

    Kupie Bulleta 2,2 FT

    wiem zastanawiam się nad nim ale jak mówię lampy niebieskie chcem
  3. Model: Bullet Pojemność silnika: najlepiej 2.2 Przebieg: obojęntnie Stan techniczny pojazdu: - Cena: Offki Tuning: FT najlepiej (niebieskie lampki) Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Rycha57
  4. Typ: Baza Organizacji | Domek =_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_- Lokalizacja: LV =_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_- ID domku: 199 =_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_- Cena wynajmu (24h): 300PLN =_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_- Cena nieruchomości: Offki =_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_-=_- Opis: Dużo miejsca na pojazdy. Wszystko blisko -Spawn -Przecho -giełda SS:http://imgur.com/a/LVhSA
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Rycha.

    [K] Cometa

    Model: Comet Pojemność silnika: Najlepiej 2,0-2,2 Przebieg: najlepiej niski Stan techniczny pojazdu: Dobry Cena: Do uzgodnienia Tuning: Najlepiej Ft Inne: Nie. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Rycha57
  7. Login z Mumble:Rycha57 Login z serwera:Rycha57 Ilość godzin przegranych:1255 Nazwa kanału prywatnego: Dziupla u Rycha Nazwa pod kanałów: Kanał 1 Kanał 2 Czy chcesz hasła do kanał głównego i pod kanałów?: Tak Coś od siebie:Chciałbym kanał ponieważ podczas gry na serwerze potrzebuje się komunikować się z znajomymi więc jest to dla mnie ważę
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin