Nick funkcjonariusza: @Argen
Data i godzina zdarzenia: 9 marca 2022 około godziny 22
Pełen opis sytuacji: Jechałem samochodem po czym przypadkowo wymusiłem pierwszeństwo jadącemu radiowozowi. Po chwili zaczął się pościg, mając z tyłu głowy myśl o tym że mam jeden wpis uciekłem bez namysłu na strefę DM. Po dojechaniu na grove street zostawiłem pojazd za jednym z domków i się ukryłem. Czekając aż sytuacja się uspokoi chciałem sprawdzić czy teleport na strefę DM został wyłączony wpisując komendę /tpdm, po wpisaniu tej komendy zobaczyłem że teleport działa więc się ruszyłem by go zatrzymać. Admin który sprawdzał logi pomylił się, przez co zostałem osadzony w więzieniu na 3 godziny i 20 minut. Nie wiem jakim cudem mógł przeoczyć to że anulowałem teleport, proszę o jak najszybsze rozpatrzenie wniosku ponieważ taka sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2022-03-09 22:01:34] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Argen.
[2022-03-09 22:01:34] [Output] : Ⓘ Powód: Brak możliwości przyjęcia mandatu spowodowane celowym użyciem /tpev bądź /tpdm, wjazd na strefę bezprawia podczas ucieczki oraz posiadanie statusu osoby poszukiwanej.
[2022-03-09 22:01:34] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 200 minut/y.
[2022-03-09 21:47:49] [Output] : âś” Zostaniesz przeniesiony/a na strefÄ™ DM za 5 sekund. Nie ruszaj siÄ™!
[2022-03-09 21:47:54] [Output] : ✠Poruszyłeś się, teleport na strefę DM został anulowany.
[2022-03-09 21:48:51] [Output] : > > Teleport na strefe DM został wyłączony ze wzgledu na akcje SAPD
[2022-03-09 21:48:55] [Output] : ✠Teleport na strefę DM jest obecnie wyłączony.
Ja, TastePDW zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.