Skocz do zawartości

Taste*

Gracz
  • Postów

    71
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Taste*

  1. 25k za oba lub 12.500 za czystego
  2. Witam panstwa szanowne moie kochane koniec
  3. Taste*

    Konkurs o 25.000 PLN!

    @Koperek$ Witam szanowne panstwo, oguem, tak
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Twój nick: TastePDW Nick osoby chwalonej: @.Mariuszek. Przebieg akcji: Witam, napisałem ostatnio podanie w rekrutacji do SARA i dzisiaj podczas lekcji zdalnych przyjechałem pozwiedzać bazę. Natknąłem się wtedy na gracza @.Mariuszek. którego poinformowałem że przyjechałem pozwiedzać bazę. Gracz od razu zaproponował mi oprowadzenie po bazie, pokazał mi wszystkie pojazdy frakcyjne i wyjaśnił do czego służą, objaśnił mi też kilka innych rzeczy związanych z frakcją. Jestem mu wdzięczy bo potraktował mnie miło i poświecił mi chwile czasu (15 minut ponad). Data i godzina akcji: 2021-05-12 12.30 Dowody: (jeden log wystarczy) .Mariuszek. [158]: Chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Więc po moim podpisaniu mandatu, powinien pan po prostu potrącić opłaty za niego, było to pańskim obowiązkiem. A pan potraktował mnie skandalicznie, wsadzając mnie do więzienia jakbym przypadkiem nie pisał że przyjmuje mandat.
  10. Wie pan, podpis to podpis. Jeżeli miałbym męskie przyrodzenie jako podpis mojej osoby umieszczony dokładnie pod imionami moich rodziców na dowodzie osobistym, podpisując mandat policjant widząc takie same podpisy, nie miałby mi nic do zarzucenia.
  11. Zawsze tak podpisuje mandaty, to jest mój oficjalny podpis. Nigdy nie miałem z tym problemu z ŻADNYM policjantem, każdy wtedy normalnie mi podawali mandaty po czym wypuszczali z radiowozu. A poza tym po co pan wkleił te logi jeszcze raz gdy je już uwzględniłem w skardze? ((screen))
  12. Nick funkcjonariusza: SlomczaNN Data i godzina zdarzenia: około 23:50 2021-04-27 Pełen opis sytuacji: Gdy jechałem w stronę LS, nagle podbiło mój samochód i walnąłem we @SlomczaNN, po czym jadąc dalej straciłem panowanie nad samochodem i spadłem ze skarpy w okolicach Flint County. Gdy zobaczyłem że pan @SlomczaNN zjeżdża za mną po tej stromej górce na sygnałach(nie wiedziałem że wtedy zaczął mnie gonić), zacząłem uciekać w stronę DM. Gdy dotarłem na dm, zostawiłem pojazd i zacząłem uciekać po dm na piechotę. Po kilku chwilach nagle jeden z funkcjonariuszy mnie złapał i wsadził do radiolki. Gdy przyszedł pan SlomczaNN i podliczył mandaty, udałem sie wtedy z innym policjantem by wypłacić gotówkę potrzebną na spłatę mandatów. Gdy wróciliśmy i pan SlomczaNN podał mandat do podpisania, to podpisałem go tak jak to zawsze robię, czyli portretem mojej osoby, lecz pan SlomczaNN zmienił wtedy zdanie zamiast przyjąć należności za mandaty i zawieźć mnie na 20 minut za ucieczkę na DM, uznał że nie przyjąłem mandatu i wsadził mnie na 147 minut Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/ZpQByFF [2021-04-26 23:39:36] [Output] : TastePDW [94]: przyjmuje Ja, TastePDW zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  13. @Koperek$ to cej @Plusek*frc jeszcze gorszy @Verago. to support
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Taste*

    KONKURS O 30000 PLN!

    @Koperek$ lalalala
  17. Zapraszam na server, sporo osób tu gra, cejoty, biznesmeni, handlarze, no i ja... Moje motto serverowe przetoczę wam chętnie, a brzmi ono ,,Od zera do klasy średniej". Pieniędzy jakiś wielkich na serverze nie wskrzeszam, lecz starcza mi na wachę i miód do poloneza. Moonbeam na up3 się żwawo podnosi, żeby mu depnąć to aż się prosi. Lecz przeklinam ten los który mnie spotyka, 1.6 niby fajnie, lecz mocy? za grosika. Więc pot się leje, palce mi pstrykają, głowa się gotuje, by drugie miejsce zająć. Może nawet pierwsze? Nie, to niedorzeczne, najwyżej w to trzecie nick wpisany będzie... Mowie o Moonbeamie, a fortune płacze. Czemu mnie nie wspomnisz? Zaraz wytłumaczę... Cóż za pierwsze miejsce bym ci zamontował? Up'a 3 najlepiej, bym się wykosztował. Mówię o fortune, a mój Moonbeam czeka, wstawię mu up1 żeby nie narzekał. Lecz wspominam o tym podium, i że się wykosztuje, a na końcu listy mój nick pewnie wyląduje. Nie ma się co rozczulać, pieniądze to nie wszystko, jadę węgiel kopać, na wykopalisko. Wszystko fajnie, pięknie, 0,6 mi wpada, nagle ktoś napisał jaka cena włada. Cena była dobra, wtem wszyscy wybiegli, wozy odpalili i węgiel wywiezli. Mówię: Jaki pech! Znowu los przeklinam, prawko na 3 dni zabrane od admina. Co ja teraz pocznę, gdzie ja się podzieje? powoli zacząłem tracić swą nadzieje. Po chwili do głowy wpadł mi pewien plan: Napiszę apelację, 3 godziny jeszcze mam. Na forum popędziłem, apelka napisana, męczyło mnie pytanie, Czy dziś będzie sprawdzana? Na szczęście łaski moc mogłem poczuć wielką, admin napisał tak pod moją apelką: Mam dziś dobry humor, kare masz już zdjętą, więcej tak już nie rób, bo następną nie odwieszę prędko. Więc na server popędziłem, prawie myszkę rozwaliłem, wsiadłem dumnie do fortune, nagle SAPD mnie zatrzymuje. Panie władzo nie mam czasu, jak to wpisy, niby za co? Ja w panice, co zrobiłem? Swą fortune odpaliłem. Gaz w podłogę i uciekam, DM lecę nie narzekam. Miałem szczęście, nie złapali, opony poprzebijali. Nagle cejot jechał perkiem i uderzył nim w barierkę. Ta barierka go odbiła i do wody go wrzuciła. Ja się patrze i się śmieje, nagle spoglądam przed siebie. Jadzie pięciu odwalaczy, coś mamrocze i się patrzy. Wiesz co robić, mówi jeden, wnet jak się nie rozpędzili. Tak mocno ztraranowali, że do wody mnie wrzucili. Oddać węgla nie zdążyłem, czy żałuję? nie wiem sam. Miłej nocy lub dnia życzę, pozdrowienia dla was mam! Wierszyk by TastePDW
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Taste*

    KONKURS O 15000 PLN!

    @Koperek$ pozdrawiam sukskrybentuw kanału Czekolada2015PL.41 dawac siano
  20. Któryś raz piszę że nie, myślałem że przyjechał jakiś merit na giełdę po prostu, jak wspominałem miałem lagi więc widziałem tylko merita i jakieś osoby w środku, gdy wszedłem na górę to wtedy wyskoczył mi ten bind, odszedłem wtedy samochodu i poszedłem sprawdzić czy nie ma jakiegoś samolotu na sell i jak wszedłem na górę to wywaliło mnie z servera. Zrozumiesz to w końcu? Tego się nie spodziewałem, całe życie byłem w błędzie myśląc że da się dojechać z LV do Dilimore w sekundę. Dobra nie ma to sensu, wpis skasowany a ja odczekałem to 30 minut, ale nie ukrywam chciałem sobie na pózniej zostawić ten wpis do odczekania, skargę napisałem bo myślałem że nie uda mi się pewien interes. Na twoje szczęście typek poczekał. Do zamknięcia
  21. Nie zauważyłem jak biegliście za mną, a poza tym bind to bind, nie wspominałeś mnie w nim itp to nie zwracałem na niego uwagi. Lecz też głównie chodzi o to że to nie moja wina że mnie rozłączyło z serverem. Nie wiem dlaczego nie napisałeś do mnie potem bo gdy ponowne wszedłem na server do więzienia trafiłem dopiero po okolo 5-10 minutach
  22. Tak czy inaczej, nie wyszedłem z servera z własnej woli bojąc się konsekwencji. A to że nie wiedziałem że mnie łapiecie to potwierdzenie tego że wyjście z servera nie było specjalne.
  23. Myślałem że złapaliście kogoś podczas pościgu na drodze za terenem giełdy. Nie sądziłem że to do mnie, gdyż nie przypominałem sobie żebym miał jakiekolwiek wpisy. Gdybym wiedział to bym zrobił ss gdzie jak wywaliło mnie do wyszukiwarki serverów wraz z komunikatem ,,Utracono połączenie z serverem". Nawet nie widziałem że do mnie celujecie bo wtedy podwyższył mi się ping i spadły fps (Network Trouble też wyskoczyło). Tak czy inaczej nie przypominam sobie żebyście mnie obezwładnili lub aresztowali, rozłączenie się z serverem nie było celowe więc nie wiem dlaczego od razu wsadziliście mnie za PiD
  24. Nick funkcjonariusza: @Blikai Data i godzina zdarzenia: 2021-03-14 Godzina prawie 22 Pełen opis sytuacji: Byłem na giełdzie w LV do 250k, wyszedłem na taras by sprawdzić czy są jakieś helikoptery na sprzedaż i nagle wywaliło mi neta, po ponownym wejściu na server nagle zostałem wsadzony do więzienia, nie zostałem ani obezwładniony ani aresztowany przez PD. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Blikai. Ⓘ Powód: Wpis w MDT - relog podczas zatrzymania = jail przez PID Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 30 minut/y. Ja, TastePDW zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin