Skocz do zawartości

Lukass.

Gracz
  • Postów

    73
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Lukass.

  1. Pfff a opowiadałeś ze mnie zabierzesz
  2. Dzięki za pochwałe RP chyba trwało 2,5 godziny
  3. Model: CometPojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: obojętneCena: do 315k~320Dodatki: brakCoś od siebie: Kupię cometa jak coś to pisać na forum lub w grze
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Cześć, z tej strony @Copecka1337. Witamy was wszystkich serdecznie w nowym artykule, gdzie przyjrzymy się pracownikom frakcji SARA, jak malują pasy na drodze. Wraz z Redaktorem @KapitanKox(prawdziwy) wybraliśmy się do bazy SARA, gdzie chłopaki z chęcią zabrali nas na malowanie pasów na jezdni. Zapraszamy serdecznie do przeczytania. Na samym początku pracownicy nam pokazali, które pojazdy służą do malowania pasów. Do tej czynności służą pojazdy Tug i Burrito, gdzie najważniejszym pojazdem jest Tug. Dokładniej, służy on do malowania pasów. Po dojeździe na miejsce chłopaki rozstawili sprzęt, zabezpieczyli teren, a my bacznie się przyglądaliśmy, notując wszystko w notesach. Na początku pracownik sprawdził stan spryskiwaczy w Tugu po to, aby bez żadnych problemów malować pasy, zaś drugi pracownik wyciągnął specjalną farbę przeznaczoną do malowania pasów i nalał ją do specjalnego zbiornika na farbę w pojeździe. Po uruchomieniu silnika i ustawieniu całego systemu spryskiwaczy, pracownicy przystąpili do roboty. Ustawili ogranicznik na 20 km/h i przystąpili do pracy. Lada moment i było już po pracy, a pasy zostały pięknie namalowane i utrwalone na następne kilka miesięcy. Pozostało również spuścić farbę, która pozostała w zbiorniku po to, aby się nie zasiedziała, co mogło później doprowadzić do awarii systemu spryskiwaczy. Wszystko przebiegło pomyślnie, a praca została zakończona. Pozostało tylko usunąć zabezpieczenia i sprawdzić czy linie są dobrze namalowane. Bardzo dziękujemy pracownikom SARA @Siudmek777 i @HUbi_ za pokazanie RP. Mamy nadzieje, że spodobał wam się troszkę krótszy artykuł.
  11. Ho! Ho! Ho! Witam was wszystkich serdecznie z tej strony Młodszy Redaktor @Copecka1337 i Redaktor @KapitanKox(prawdziwy). W dzisiejszym artykule i wywiadzie przybliżymy wam tematykę, która obecnie panuje na serwerze, a na końcu przeprowadzimy wywiad z kilkoma osobami o tym, jak im się podobają urozmaicenia na serwerze. Zapraszam do czytania. 05.12.2020 Adminitrator RCON @XQward wprowadził na San Andreas śnieg. Już wtedy w głowach graczy zapaliła się lampka z nadzieją, że administratorzy nas nie opuszczą i stworzą coś, o czym wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy. 08.12.2020- następną atrakcją, którą nam zafundowali RCONI to szukanie skinów świątecznych, co lepsze w tym roku skiny były różnorodne. Kobiety, jak i mężczyźni mieli po 3 skiny do znalezienia. Po kilku minutach gracze nie czekając na dalsze wskazówki, ruszyli w przeszukiwanie mapy wzdłuż i wszerz, aby znaleźć upragniony świąteczny skin, który miał nas wprowadzić w klimat świąteczny. Niestety, wszystko, co fajne, okazało się trudne. Po dłuższych poszukiwaniach gracze uświadomili sobie to, że każdy gracz ma w innym położeniu każdego skina i nie są w stanie sobie pomagać w szukaniu skinów. Jak dla mnie bardzo mądry ruch ze strony administracji RCON. Jestem pewny, że zapobiegnie to tworzeniu mapek ze skinami. 08.12.2020- na tę datę gracze czekali najbardziej... czyli zbieranie 100 prezentów. Również pragnę podkreślić, że każdy gracz miał prezent w innym miejscu, co praktycznie wyklucza tworzenie mapek czy innych tego typu rzeczy. Graczom spodobało się to, że za zebranie prezentów była całkiem niezła sumka, bo aż 30 tysięcy PLN. Walka o to, kto znajdzie, prezenty nadal trwa, i jest naprawdę zacięta. Na serwerze można spotkać ludzi, którzy latają nawet helikopterem po to, aby znaleźć ten ostatni prezent, który da im tę satysfakcję, że zebrali wszystko. Wszystkim szukającym życzę szczęścia w szukaniu i nie rozdajcie tych pieniędzy na błachostki . 13.12.2020- data wprowadzenia dekoracji świątecznych co już urozmaiciło naszą rozgrywkę i wprowadziło w tematykę świąt tak samo, jak śnieg. Chciałbym również wspomnieć tutaj, że styl śniegu, jaki ma być na serwerze, został ukazany przez RCONa, a ludzie mieli wybrać, który styl chcą ujrzeć na serwerze. Dalej nie wiemy nic, co się stanie. Czy będzie event fabularny? Kiedy on się zacznie? Czy będzie jakaś za niego nagroda? Po ostatnim dobrym evencie pozostał nam smaczek na coś równie dobrego, jak wcześniejszy event. Pozostaje nam tylko czekać na informacje ze strony administracji. Udałem się w teren, aby porozmawiać z graczami na temat świąt na 4Life. Poznajcie ich opinie. Znalazłem pierwszą osobę, która wyrywa się, aby udzielić wywiadu, a więc posłuchajmy, co ma do powiedzenia. C- Czy zebrałeś już 100 prezentów? K- Nie, nie zebrałem wszystkich prezentów, gdyż były one porozrzucane po mapie losowo, nie mogłem sobie poszukać z kolegą na przykład. Wolałem pokopać sobie na kopalni. C- Czy wiesz, jaka jest nagroda za 100 prezentów? K- Tak, wiem. Jest to 30 tysięcy pln. C- Czy podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu? K- Tak, śnieg na 4life bardzo mi się podoba, tym bardziej przy tym, że jest inna fizyka pojazdów. C- Czy wyczekujesz na event fabularny o tematyce świątecznej? K- Tak, event w halloween bardzo mi się podobał, tym bardziej że można dostać za to pieniążki. Wyczekuję również na event świąteczny. C- Czy zbierałeś skiny świąteczne? K- Nie, zebrałem jednego skina całkowicie przypadkowo pod biznesem 4Fight. Wywiadu udzielił mi @KrzychuGolona. Serdecznie go pozdrawiamy i dziękujemy za wywiad. Kolejną osobę, która chce nam udzielić wywiadu znalazłem pod magazynem, posłuchajmy opinii tego gracza. C- Czy zebrałeś już 100 prezentów? M- Niestety, jakoś nie mam czasu. Po prostu nie ciekawi mnie zbytnio to całe szukanie. C- Czy wiesz, jaka jest nagroda za 100 prezentów? M- Jakoś nie obiło się to o uszy, jaka jest nagroda, więc nie wiem. C- Czy podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu? M- Tak, jak najbardziej. Ta aktualizacja według mnie jest na plusik. C- Czy wyczekujesz na event fabularny o tematyce świątecznej? M- Szczerze nie wiem. Jak będę miał czas, to wezmę raczej w nim udział. C- Czy zbierałeś skiny świąteczne? M- Tak, ale zebrałem tylko jeden skin. Dziękuje za wywiad graczowi @M3Power;;]]. Ostatnią już osobę złapałem podczas szukania wolnego domku i o dziwo podczas tak wielkiej determinacji, aby znaleźć domek do kupienia, chce udzielić mi wywiadu, z czego się cieszę. C- Czy zebrałeś już 100 prezentów? D- Niestety nie. C- Czy wiesz, jaka jest nagroda za 100 prezentów? D- Również nie wiem, jakoś nie interesuje mnie, to skoro nie zbieram. C- Czy podoba ci się aktualizacja związana z wprowadzeniem śniegu? D- Nie mam o tym jednoznacznego zdania. C- Czy wyczekujesz na event fabularny o tematyce świątecznej? D- Tak i nie. Jak się pojawi ten event sloty, będą znowu zajęte, a do tego dochodzą lagi, co trochę denerwuje. C- Czy zbierałeś skiny świąteczne? D- Nie, jakoś nie chce mi się uganiać za tymi skinami. Tego wywiadu udzielił mi gracz @Deilo serdecznie go pozdrawiamy. Teraz was pragnę zaprosić na krótką prezentacje skinów świątecznych. Dziękuję za przeczytanie naszego wspólnego artykułu. Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy.
  12. Trzeba przyjść nic mnie to nie kosztuje a innym pewnie pomogę
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Lukass.

    SPRZEDAM ALPHE

    Myśle że temat do zamknięcia
  17. Lukass.

    SPRZEDAM ALPHE

    mało proponuje 245k
  18. Lukass.

    SPRZEDAM ALPHE

    Model: ALPHA ID: 70576 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2162.90km Dodatki: felgi (1074), moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K3 Holix), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) Cena: około 255k do lekkiego nego Coś od siebie: Bardzo fajne autko polecam i zapraszam do kupna. Wszelkie pytania kierować w grze lub na forum SS’y: https://imgur.com/a/MkZOAO7
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Zapraszam do przeczytania artykułu. 

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin