Skocz do zawartości

Lukass.

Gracz
  • Postów

    73
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Lukass.

  1. Witam wszystkich czytelników Redakcji 4Life news. Z tej strony Młodszy Redaktor @Copecka1337. Zapytacie co dziś przygotowałem dla was. Przygotowałem bardzo fajny materiał, który jest sondą uliczną. Zapytamy w niej graczy o to, która praca się im bardziej podoba- magazynier, czy może kurier? Miłego czytania! C- Copecka1337 G- Gracz Witam was wszystkich serdecznie, już jestem swoim samochodem pod magazynem i panuje tutaj duży ruch, ale zaraz może ktoś zechce udzielić nam wywiadu. C- Witam cie zechcesz udzielić krótkiego wywiadu na temat prac na 4life? G- Pewnie podawaj pytania, byle szybko bo spieszy mi się do pracy. C- Dobra podaje pierwsze pytanie. Jak się Panu/Pani pracuje na magazynie i kurierze? G- Magazyn - fajna praca na początek, aby rozpocząć swoją przygodę na serwerze. Kurier jest to praca, w której zatrudniamy się troszkę później, osobiście mi praca się podoba. C- Skąd wiesz o tej pracy? G- O pracy wiem z mojego doświadczenia na serwerze, ponieważ gram tu już ponad rok. C- Czy zadowalają cię zarobki? G- Magazyn - mogłyby być lepsze zarobki, aczkolwiek nie jest to praca pod zarobek lecz pod life-points'y. Kurier - Zarobki w porządku. C- Co można by było dodać jako urozmaicenie do tych prac? G- Magazyn - Poziomy, bądź też inny interior albo jakiś pojazd typu forklift. Kurier - możliwość zamontowania sobie lamp lub czegoś do tuningu, mogła by powstać baza danych, która zapisywała by kuriera i jego wygląd po konfiguracji. C- Czy dobrym ruchem byłoby przeniesienie magazynu do innej miejscówki? G- Myślę, że chyba nie lepiej niech jest tam gdzie jest ;). C- Czy podoba ci się to że kurier został przeniesiony do ocean docks? G- Tak, jest w porządku, nic mi w tym nie przeszkadza. C- Na jakiej pracy najczęściej pracujesz? magazyn, kopalnia, czy może kurier? G- Zdecydowanie kopalnia. Tego wywiadu udzielił mi gracz @zbychu997 Poszukuje w dalszym ciągu osób, które udzielą mi odpowiedzi na moje pytania. O, chyba kogoś mam. C- Cześć! udzielisz mi odpowiedzi na kilka pytań ? G- Sorry, I don't speak Polish. No cóż, pojawił się problem. Kolega jest z zagranicy, może szuka tutaj lepszej pracy. Znalazłem kolejną osobę, więc zadajmy jej kilka pytań. C- Cześć! Udzielisz mi odpowiedzi na kilka pytań? G- No pewnie, że udzielę odpowiedzi byle szybko, bo jadę do domu. C- Dobra, już podaje pytanka. Jak się Panu/Pani pracuje na magazynie i kurierze? G- Na magazynie nie pracuje, a kurier jest fajną praca gdy kopalnia się znudzi. C- Skąd wiesz o tej pracy? G- O tych pracach dowiedziałem się podczas gry na serwerze. C- Czy zadowalają cię zarobki? G- Myślę, że tak, na kurierze zarabia się odpowiednio na magazynie początkujący gracze mogą zarobić na pierwsze auta oraz wbić lp na inne prace. C- Co można by było dodać jako urozmaicenie do tych prac? G- Ostatnia aktualizacja kuriera była w kwietniu, dodano wtedy lvl do pracy przez co zarobki zostały zwiększone, na magazynie dropi dużo lp więc myśle, że do prac nie trzeba nic dodawać. C- Czy dobrym ruchem byłoby przeniesienie magazynu do innej miejscówki? G- Magazyn znajduje się w dobrym miejscu, na spawnie Commerce często stoją uberzy przez co dojazd na prace nie jest problemem. C- Czy podoba ci się to że kurier został przeniesiony do ocean docks? G-Nie, wolałem gdy był w Fallen Tree znajdował się wtedy na środku mapy a trasy były o zbliżonej odległości. C- Na jakiej pracy najczęściej pracujesz? magazyn, kopalnia, czy może kurier? G- Zdecydowanie kopalnia. Tego wywiadu udzielił mi gracz @haell42,5 Przenosimy się teraz moi drodzy na Ocean Docks, gdzie znalazłem osobę stojącą przy swoim baraku. Myślę, że z chęcią nam odpowie na pytania. C- Cześć! Udzielisz mi odpowiedzi na kilka pytań? G- Pewnie śmiało zadawaj. C- Jak się Panu/Pani pracuje na magazynie i kurierze? G- Pracę na magazynie uważam za lekko monotonną i nużącą , zaś o kurierze mam dość mieszanie zdanie. Z jednej strony można w łatwy sposób poznać mapę (szczególnie nowi gracze) jak i tez mieć jakieś urozmaicenie (różne punkty co kurs). Ale po czasie można zauważyć powtarzalność jak i zostać lekko znudzonym. C- Skąd wiesz o tej pracy? G- O pracy dowiedziałem się od innych graczy gdy pierwszy raz szukałem miejsca zarobku na serwerze. Wtedy oni zalecili mi pracę magazyniera jako najbardziej optymalną dla początkujących. C- Czy zadowalają cię zarobki? G- Zarobki nie są zbyt zadowalające. Choć mogę powiedzieć, że starcza na wszystkie potrzeby, a przy dłuższym grindowaniu może uzbierać się dość pokaźna sumka. C- Co można by było dodać jako urozmaicenie do tych prac? G- Z pewnością można by pracę kuriera zrobić trochę bardziej złożną niż odbieranie i odstawianie paczki z punktu do punktu. Np. Jakaś taśma ( jak na sortowniach prawdziwych firm kurierskich ) proces pakowania paczki i oddawania do danego działu gdzie odbędzie się dalsza spedycja ? A na kurierze urozmaicić np. można urozmaicić bardziej punkty, dodać ciekawsze modele paczek. C- Czy dobrym ruchem byłoby przeniesienie magazynu do innej miejscówki? G- Zdecydowanie tak ! Od kiedy tylko pamiętam nie lubiłem jeździć do Los Santos, miasto jest bardzo nudne i śmiem twierdzić, że nawet osoba nie grająca w mta Los Santos zna na pamięć... bo przecież kto nie grał w gta San Andreas (choć może to ja po prostu jestem doomerem ze starego pokolenia :c) ? Zdecydowanie lepszym posunięciem było by przeniesienie magazynu choćby do Fort Carson lub do bardziej uczęszczanego miejsca jak np w miejsce starego kuriera. C- Czy podoba ci się to że kurier został przeniesiony do Ocean Docks? G- Emm moje zdanie o Los Santos jest wiadome... Na dodatkowo Ocean Docks, totalnie oddalone miejsce. Ja osobiście widziałbym kuriera w jakiejś większej metropolii bo niestety jazda na Docki jest tragiczna. Na starym miejscu kurier był lepszy z racji na to, że nigdzie nie było tak daleko jak jechać z Ocean Docks np. na Bayside . Żeby nie było, że znajduję tylko same minusy w moich wypowiedziach o miejscu pracy kurierów i magazynierów, mogę powiedzieć, że zawsze mogło by być gorzej dając którąś z tych prac na Bayside. C- Na jakiej pracy najczęściej pracujesz? magazyn, kopalnia, czy może kurier? G- Kopalnia zdecydowanie. Tego wywiadu udzielił mi @TheMaight Przechodząc dalej, złapałem kierowce kuriera, który czeka na załadowanie. Stwierdził on, że jest w stanie udzielić mi odpowiedzi na moje pytania. Więc zaczynamy. C- Cześć! udzielisz mi odpowiedzi na kilka pytań? G- Jasne tylko szybko, bo nie wiem kiedy mnie wezmą na załadowanie. C- Pewnie zaczynamy. Jak się Panu/Pani pracuje na magazynie i kurierze? G- Na magazynie pracowało się przyjemnie. Ale moim zdaniem ta praca jest po to żeby nabić kopke i się zmywać. C- Skąd wiesz o tej pracy? G- Na początku gry na serwerze czyli jakoś w kwietniu 2019 roku podszedłem do kogoś i spytałem się jaka jest najlepsza praca na początek a on powiedział że magazyn. C- Czy zadowalają cię zarobki? G- Zarobki jak zarobki, na początek gry jest nawet dobrze. C- Co można by było dodać jako urozmaicenie do tych prac? G- Poziomy pracy. C- Czy dobrym ruchem byłoby przeniesienie magazynu do innej miejscówki? G- NIE. Ponieważ obecna lokacja jest bardzo dobra, gdyż jak spawnujemy się w LS to przeważnie jest jakiś uber lub taxi, który może cię przewieść pod magazyn. C- Czy podoba ci się to że kurier został przeniesiony do Ocean Docks? G- Nie. Moim zdaniem poprzednie miejsce było lepsze gdyż było bardziej na środku mapy. C- Na jakiej pracy najczęściej pracujesz? magazyn, kopalnia, czy może kurier? G- Zdecydowanie kopalnia. Wywiadu udzielił mi @FiFikkk Dziękuje za przeczytanie mojego wywiadu. Pozwolę jeszcze sobie przedstawić wyniki ankiety na to, która twoja praca jest ulubiona i wygrała tu ewidentnie kopalnia, która zyskała 100% głosów. Zachęcam do napisania propozycji ankiet, a być może je zrealizuje. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  2. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! :angel:

    1. Princessa*

      Princessa*

      A dziękuję, dziękuję :)

  3. Dzięki za opinie jutro będzie materiał z sondy ulicznej :)
  4. Witam serdecznie! Z tej strony Młodszy Redaktor @Copecka1337 z Redakcji 4Life News. Dzisiaj przedstawię Wam wywiad, który przeprowadziłem ze Starszym Sekcyjnym @Komert. Miłego czytania! C- Copecka1337 K- Komert C- Od kiedy jesteś we frakcji SAFD? K-We frakcji jestem od 15 czerwca, natomiast pełnoprawnym członkiem jestem od 6 lipca tego roku. C- Jaki stopień aktualnie posiadasz we frakcji? K- Aktualnie pełnię służbę na stopniu starszy sekcyjny. Jest to stopień korpusu podoficerów. C- Jak ci się pracuje w SAFD? K- W SAFD pracuje mi się bardzo dobrze. Wykonuję to, czym interesuje się w prawdziwym życiu, co za tym idzie, moje działania na serwerze sprawiają mi przyjemność i dużo satysfakcji. C- Czy należysz do jakichś grup specjalistycznych w SAFD? K- Tak obecnie należę do jednej z czterech grup specjalistycznych. Jest to specjalistyczna grupa ratownictwa medycznego, która wspiera działanie SAMD. C- Co najbardziej podoba ci się w nowych koszarach? K- Można by tutaj dużo opowiadać, ale moim zdaniem jednym z większych plusów jest przeniesienie tu specjalistycznej grupy poszukiwawczo ratowniczej, z uwagi na możliwość szybszego dojazdu na tereny leśne i górskie, jakie oferuje hrabstwo Whetstone. C- Jak myślisz, nowe koszary usprawnią wasze działania? K- Oczywiście. Został wprowadzony podział stanu, co pozwala usprawnić działanie frakcji i podzielić obowiązki. C- Czy nowe koszary zostały uzupełnione w nowe pojazdy? Czy posiadacie tu wszystko, co w Los Santos? K- Tak jak wcześniej mówiłem, pojazdy SGPR zostały przeniesione z JRG-1 na jednostkę w San Fierro. Poza tym znajduje się tu jeden średni i ciężki wóz gaśniczy, lekki wóz ratownictwa technicznego, wóz ratownictwa wysokościowego oraz jeden pojazd operacyjny. Jednym zdaniem podsumowując, jest to wszystko, co dotychczas znajdowało się w Los Santos. C- Czy był już pierwszy wyjazd waszej jednostki z koszar w San Fierro? K- Jednostka została oddana do użytku 4 października tego roku. Oznacza to oczywiście, że strażacy z JRG-2 interweniowali już nie jeden raz. C- Czy koszary w San Fierro obejmują jakiś obszar działań, a koszary w Los Santos obejmują inny obszar działań? K- Tak. Stan San Andreas został podzielony przez Komendę Główną San Andreas Fire Departament na dwie części. Tym samym JRG-1 wyjeżdża do wezwań na terenie Los Santos, Las Venturas oraz całego Red County. Natomiast JRG-2 wyjeżdża do wezwań na terenie San Fierro, Tierra Robada, Bone Conty, Whetstone oraz Flint County. C- Zadam jeszcze kilka pytań o nowy poligon. K- Pewnie, śmiało odpowiem. C- Dlaczego ośrodek szkoleniowy został przeniesiony? K- Ze względu na lepsze położenie na mapie i łatwiejszy dostęp do miejsca. C- Czy nowy plac szkoleń został bardziej rozbudowany, czy pozostało wszystko to co na starych koszarach? K- Nowy poligon został wyposażony w nowe możliwości, których nie posiadał stary. Został dodany m.in. budynek, w którym panuje zadymienie, przez co strażacy mogą doskonalić swoją orientację w trudnym terenie. C- Czy nowy ośrodek szkoleniowy ułatwia szkolenie nowych strażaków? K- To pytanie należało by zadać któremuś ze szkoleniowców, lecz wydaje mi się że na pewno ułatwi to szkolenie nowych podchorążych. C- Czy na placu szkoleniowym zostały wprowadzone jakieś pojazdy pomocnicze do nauki? K- Nie. Pojazdy zostały tylko przeniesione z Las Venturas, lecz są one wystarczające do ćwiczeń. C- jak zareagowały osoby z frakcji na przeniesienie placu szkoleniowego? K- Przeniesienie poligonu wywołało pozytywne emocje wśród pracowników frakcji. Wszyscy byli zadowoleni i nie mogli doczekać się pierwszych działań na tymże poligonie. C- Czy osobiście tobie podoba się nowy plac szkoleniowe? K- Oczywiście, że tak. Ja również jak wszyscy pozostali zareagowałem pozytywnie na wieść o nowym placu ćwiczebnym. C- Czy chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić? K- Tak chciałbym pozdrowić kolegów z frakcji oraz przyjaciół takich jak @Dejw50, @Koba, @Juster. Pozdrawiamy również osoby które pozowały do zdjęć: @dyspozytor @Bambi @Dyziek*@ReadmeV @DildOn Tutaj dodatkowe pozdrowienia o które poprosił Dyziek. Pozdrawiam również: @Nikki02 Dziękuję za przeczytanie artykułu. Edytowane niedziela o 13:04 przez Copecka1337
  5. Suchar Dnia :angel:
    Co mówi kartka do kartki ?

    - Stary chyba cię pogięło
    Miłego Dnia

  6. Ktoś ma propozycje o czym można zrobić ankiete na 4life ?

     

  7. Pogchampy wreszcie moge pisać statusy, okazało się, że miałem to wyłączone w ustawieniach XDD

     

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Lukass.

    Dni Otwarte SAMD

    Przyjdę moi przyjaciele ❤️
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Pomimo iż jestem znowu chory to rzucam wam suchara.

    SUCHAR DNIA

    - Co mówi drzewo do drzewa w zimie?

    - Nie mam liści.

    BADUUUM TSSSS XD

  17. SUCHAR NA DZIŚ

    -Co mówi bogacz biegnąc do sklepu ?

    - Nawet zaDyszki nie złapałem.

    Badum tsssss XD

     

  18. SUCHAR CODZIENNY heh

    -Jak wita się mleko ?

    -Mlekovita

    Badum tssss XD

  19. Lukass.

    Kupię Jestera

    Witam tak jak w tytule kupię Jestera piszcie offki w kom
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin