Skocz do zawartości

Kml95_CTWND

Gracz
  • Postów

    56
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kml95_CTWND

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Siema git oferta jak będziesz na serwie daj znać.
  3. Dalej Bomba marcinie jeszcze troche i oddaje
  4. Model: Sanchez ID: 69593 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 6779 km Dodatki: niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) kluczyk Cena: Oferty ¯\_(ツ)_/¯ Coś od siebie: Siema taki oto motor na sell jak oferta mnie zadowoli to zmieni właściciela a jak nie to siema. SS’y:
  5. Login: Kamil95x Nick: Kml95 ID pojazdu: 62776 Na jaki wariant chcesz zmienić: Elegy bez spojlera Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne):
  6. Niezła hotelarka a i te oszczestwa to sobie zostaw dla siebie i radze zapoznać się z tym określeniem zanim zaczniesz go używać.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Kml95_CTWND

      Kml95_CTWND

      Oszukałem kogoś? W takim razie poprosze skarge :) przykro mi bardzo aie ja nie prosiłem o to aby przepisywać moje pojazdy na organizacje panie Prezesie przypomnij sobie co pisałeś mi na discordzie i tą wasze kase za wynajem stafforda którego chciałeś i sabry zaraz prędko ją zwróciłem co do grosza gdyż wiedziałem z jakimi osobami mam doczynienia, nawet nie policzyłem za te godziny które wy korzystaliście z moich pojazdów za free. Przychodziłem prosiłem  i odchodziłem? Otóż nie, raz sam napisałem o dołączenie do K6076 drugi raz to Studzian wyszedł sam z inicjatywą zapytaniem czy wracam do was ja się do was nie pchałem bo po co? Skoro powód odejścia był jasno wpisany powiadacie interesujące rzeczy poprosze dowody na to to ile razy byłem w Frosty 2 czy 3  aha i kolegów nie nasyłajcie plis. 

    3. Kml95_CTWND

      Kml95_CTWND

      Słabe zachowanie z waszej strony ale fakt mogłem się spodziewać :) nauczka nigdy więcej mrożomek i prosiłbym o zmiane dopisku w BL'ce na Niewygodna osoba. Pozdrawiam cieplutko. 

    4. szumjas

      szumjas

      Czekaj co XD My dawaliśmy ci kase aby sie dołożyć na te auto ale miałes je przypisac, a ty je nagle sobie odpisałes i spoko. Kase oddałes ale w jakim ty świecie żyjesz ze mamy ci niby jeszcze płacic za to ze ktos używał tego auta XDDDDDDD ty widzisz co ty w ogóle piszesz?
       

       

       

    5. szumjas

      szumjas

      Jedyne słabe zachowanie jest z twojej strony wiec na przyszłość zastanów sie co piszesz :)

       

    6. Prese$

      Prese$

      "Oszukałem kogoś? W takim razie poprosze skarge :)" - Kasę oddałeś, szkoda że umowy nie dotrzymałeś

      "przykro mi bardzo aie ja nie prosiłem o to aby przepisywać moje pojazdy na organizacje panie Prezesie przypomnij sobie co pisałeś mi na discordzie i tą wasze kase za wynajem stafforda którego chciałeś i sabry zaraz prędko ją zwróciłem co do grosza gdyż wiedziałem z jakimi osobami mam doczynienia," - to prawda oddałeś, ale dlaczego auta odpisałeś to nie wytłumaczyłeś, pisałem do ciebie przez długi czas, aby dać jakieś ciekawe pojazdy do organnizacji, bo wtedy organizacja nie miała ich zbyt dużo, lecz ty postanowiłeś je odpisać, olewając kompletnie to jakie na jakie chore stawki się zgodziłem za te auta i ile czasu na to zmanowałem, lecz wszystko robiłem dla członków organizacji
      "z jakimi osobami mam doczynienia"- powiedz mi proszę z jakimi osobami masz doczynienia, bo nie rozumiem

      "nawet nie policzyłem za te godziny które wy korzystaliście z moich pojazdów za free." - zazwyczaj członkowie przepisują auta za darmo, ja tobie dałem ofertę na którą się zgodziłeś, jakbyś miał nas policzyć za te "godziny" to by było jeszcze bardziej żałosne

      "Przychodziłem prosiłem i odchodziłem? Otóż nie, raz sam napisałem o dołączenie do K6076 drugi raz to Studzian wyszedł sam z inicjatywą zapytaniem czy wracam do was ja się do was nie pchałem bo po co?" - Propozycja to nie jest zmuszenie, mogłeś to odrzucić i tyle. 

       
      "Skoro powód odejścia był jasno wpisany powiadacie interesujące rzeczy poprosze dowody na to to ile razy byłem w Frosty 2 czy 3" - powód odejścia "nie potrzebuje org" jest średnim powodem skoro jak wcześniej wspomniałeś powód dotyczył czegoś innego "z jakimi osobami mam doczynienia", trzeba było napisać z jakimi osobami masz doczynienia. olśnij nas, Z organizacji odchodziłeś kolejno 13.08.2021, 17.08.2021, 11.09.2021 - odstępy nie są większe niż miesiąc, nie uważasz, że to frustrujące wypisywać wszystkie dane osoby co chwilę?

      " aha i kolegów nie nasyłajcie plis."
       - Kogo niby nasyłamy? 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin