Skocz do zawartości

duckin

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez duckin

  1. duckin

    Suchary

    idzie baba do lekarza a tam baba
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nazwa nieruchomości: dom ID nieruchomości: 357 Cena za dobę: 72 Lokalizacja: Los Santos Marina Cena: 1000/1500 [do małego nego] SS’y: https://imgur.com/gallery/jPc6nWiCoś od siebie: Cena taka z powodu że domek ma miejsce dla łodzi i jest praktycznie w centrum. Obok znajduje się plaża więc jest bradzo fajna okolica, znajduje sie również neidaleko lakiernia oraz przechowywalnia pojazdow/parking policyjny wszystkich chętnych zapraszam na /pm Lirneyek na serwerze albo o wiadomość prywatną
  5. Nazwa nieruchomości: dom ID nieruchomości: 64 Cena za dobę: 60 Lokalizacja: San Fierro Paradiso [obok szkoły jazdy] Cena: 400/500 pln SS’y: https://imgur.com/gallery/MlrJYJuCoś od siebie: dom pomieści 2 pojazdy [jak mądrze postawisz]
  6. Nazwa nieruchomości: dom ID nieruchomości: 708 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Julius Thruway [obok Prickle Pine] Cena: 2000 [do małego nego] SS’y: https://imgur.com/gallery/xxKRfUiCoś od siebie: Domek ma miejsce na spokojnie 5-6 aut [z przodu 2/3 z tylu 2/3]
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. e sory nie przeczytalem do konca tego co isales rozumiem ale po propstu wkurzyles mnie tym ze zaczales autko wyzywac ktore jest jednym z lepszych aut na serwerze i po prosut puscily mi nerwy :/

     

    1. jawbdi

      jawbdi

      no spoko luźno nie będę się obrażał bo nie o to w tym chodzi po prostu mogłeś napisać to tak bardziej bym zrozumiał a nie "agresywnie" bo tak to do niczego nie dojdziemy ode mnie też przepraszam ze zwyzywałem ci gablotę ale szczerze jakos zbytnio nie przykułem na top uwagi po prostu chciałem wbić szpilę i mi sie udało z fartem peace 

    2. duckin

      duckin

      spoko z fartem naura

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. ej mordo bo wywalilo mnie z szerwa czekaj xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin