Skocz do zawartości

JankesTI

Gracz
  • Postów

    56
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez JankesTI

  1. Raczej tak, już nie pamiętam Czy kiedykolwiek zapomniałeś, że masz okulary na nosie ? XD
  2. Witam z tej strony Młodszy Ogniomistrz JankesTI. Tak , odgrywaliśmy RP z Panem @Poczciwy_Darek. Najprawdopodobniej dyspozytor albo kierownik ZRM nie zadysponował na miejsce zdarzenia lawety , więc wina nie jest po stronie pracownika frakcji SARA. Możliwe, że w treści zgłoszenia było podana inna treść nie związana z pojazdem , lecz z kwestią samego poszkodowanego( np. zasłabniecie ) i po prostu pojazd nie był brany pod uwagę podczas RP. Nie mam więcej informacji na temat tego zdarzenia. Pozdrawiam JankesTI.
  3. @Twix_Duo @Mietek_Kasztan @Panda. @Reksio* @DreeY @Placuszek @Princessa* @Dubaj @Ferdel1111 @Greyna.gg @ZbyK.gg @XQward @Zebra
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin