Witam z tej strony Młodszy Ogniomistrz JankesTI.
Tak , odgrywaliśmy RP z Panem @Poczciwy_Darek. Najprawdopodobniej dyspozytor albo kierownik ZRM nie zadysponował na miejsce zdarzenia lawety , więc wina nie jest po stronie pracownika frakcji SARA. Możliwe, że w treści zgłoszenia było podana inna treść nie związana z pojazdem , lecz z kwestią samego poszkodowanego( np. zasłabniecie ) i po prostu pojazd nie był brany pod uwagę podczas RP. Nie mam więcej informacji na temat tego zdarzenia.
Pozdrawiam JankesTI.