Skocz do zawartości

1badej2

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez 1badej2

  1. Najlepiej dogadywać się ze mną na FanPage
  2. Mam teraz parę zleceń i raczej za free nie robię. Edit: Na 100like będzie taki konkurs gdzie będzie można wygrać za free grafikę.
  3. Takimi rzeczami raczej się nie zajmuję.
  4. Siemka, jestem 1badej2 i zapraszam do współpracy. FP: https://www.facebook.com/badejdesign/
  5. Kolejna praca została wykonana dla firmy budowlanej, jak się podoba?
  6. Które według Ciebie to prace typu "gówna" jak żeś to określił? Jakie serwery reklamuje?
  7. Nie mam czasu na grę, także niestety nie. Ehh serio trzeba taki wzór zastosować, nazwa tematu jest po to aby zainteresować potencjalne osoby tym co mogą zobaczyć po wejściu w niego. Dając tylko Grafika by 1badej2 mało kto będzie wiedział co tak naprawdę ioferuję.
  8. Dziękuję za miłe słowa! Tak średnio bo na FP pisze do mnie więcej osób niż mam like A tak to pewnie zapomnę i będziesz się martwił że nie odpisuje albo coś najlepiej na FP tam mam wszystko uporządkowane w jednym miejscu, a przede wszystkim wiem co i jak mam zrobić dodatkowo szybki kontakt.
  9. Dzięki za miłe słowa
  10. //Edit: limit.. :/ Ekwipunek serwera DayZ/Survival:
  11. Witam, z tej strony Patryk i pragnę zaprosić Was na mój nowo powstały FanPage oraz do składania zamówień na grafikę. Co prawda w grafice nie jestem jakimś tam weteranem z wieloletnim stażem lecz stale się uczę, stosunkowo niedawno zacząłem przygodę z PS6 a jeszcze rzadziej cokolwiek tam robiłem - ponieważ nie było żadnych zleceń, a mało co się bawiłem w projektach no i po prostu nie było żadnych prac do wykonania aby poszerzyć swoje umiejętności. Teraz jednak sporo nad tym siedzę poznaje możliwości PS i staram się robić coraz to lepsze prace. Także zapraszam tym czasem parę prac: Panel przedmiotów pod serwer DayZ/Survival Panel logowania pod serwer DayZ/Survival - wykorzystany na serwerze GTA SA (MTA) Baner zrobiony dla serwera GTA SA (SA:MP) Baner zrobiony dla serwera GTA SA (SA:MP) Panel logowania/rejestracji na serwer DayZ/Survival Wersja finalna Logowanie w stylu RPG: Więcej prac znajdziesz na moim FanPage także serdecznie zapraszam do polubienia go: https://www.facebook.com/badejdesign/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin