Skocz do zawartości

Hubertus5

Gracz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Hubertus5

  1. Panie, moje konto nie jest warte 20k tylko sporo więcej, a tak apropo to nie można sprzedawać kont. Jak ci się offka nie podoba to nie wyzywaj tylko idź grać w minecrafta którego masz na profilowym i naucz się pisać, bo twoja ortografia wali w oczy
  2. Kiedyś był mojego kolegi o nicku .KaPi. i go stracił bo nie oplacil, weź mu go sprzedaj za dobrą cenę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin