Skocz do zawartości

Levi.

Gracz
  • Postów

    104
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Levi.

  1. Gratki wszystkim co się dostali! 
    Dla tych, co się nie dostali - następnym razem się uda!

  2. Wesołych Świąt @M3Power;;]] @szary5421
  3. @M3Power;;]] ale jeśli wygram to koxuwa
  4. „Brak internetu? Ha żartowałem to nie Orange” ~ @szary5421 2k20

  5. Hmm, a wątpiłem że dostanę się do Olimp :o 
    Gratki dla pozostałych!!

  6. Jak tam mikołajki? Pochwalcie się co dostaliście! 

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Ale że org się rozpadła ;<< 

    @Lemis dzień mnie nie było a tu takie coś 

  9. @szary5421 @szary5421 @szary5421 @Lemis @Lemis @Lemis I oczywiście ja!!!
  10. @M3Power;;]] VLiderzy w 4Life Family i odwalanie Sandkingami, to było coś :> @Pawelekkk @PAWELOVSKI.gg @Uchat3k aSAMD, patrolowanie (XD) i ponad 500 minutek z wami na służbie @szary5421 @Lemis Odwalanie, redakcja i organizacja i dużo więcej ;} @xMonDxX 30 minut ev. pościgowego. @Ciastkowy* @Gryczuu 4Life Family ajj stare czasy... @Princessa* Zlot na MC i foty robione były. Długo bym jeszcze wymieniał, na tym serwerze mam wiele pięknych wspomnień z super osobami. Dziękuje że jesteście i byliście ;d
  11. 750h :> @szary5421 @Lemis @xMonDxX
  12. @Lemis @szary5421 @xMonDxX @M3Power;;]] @PAWELOVSKI.gg @Uchat3k @Pawelekkk @Marcysia @DarkQueen @Princessa* @owcaaa @Ciastkowy* @Yuki*@DrogoVy @Gryczuu To chyba wszyscy, trzymajcie się cieplutko ;>
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. @szary5421, @Lemis strajk pod KGP i odwalanie, szczerze dużo tego
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18.  W końcu się pochwalę screenem którego niedawno zrobiłem :D mta-screen_2020-08-26_13-45-41.png.40a966a120d8c690e3a9112f3169e10a.pngDzięki wielkie @Princessa* za pożyczenie Infernusa <3

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin