Skocz do zawartości

A$U$

Gracz
  • Postów

    78
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez A$U$

  1. §2Zakazuje się dodawania postów mających na celu odświeżenie tematu.
  2. A$U$

    Kupie Baze do 500k+ !!!

    Szukam czegoś wiekszego z bramą
  3. Nazwa nieruchomości: Baza organizacji lub inna posiadłość Lokalizacja: ObojetneCena: Myślę że do 500k jeżeli będą lepsze mogę dopłacić Coś od siebie: Szukam bazy organizacji lub innego miejsca z sporą ilością miejsca na samochody musi posiadać bramy lub szlabany helipady również mile widziane.
  4. A$U$

    LOCK

    220k po sell
  5. A$U$

    @LOCK

    Model: Sultan (560)ID: 52606Pojemność silnika: 2000cm3Przebieg pojazdu: 14627kmDodatki: spoiler (1138), stereo, felgi (1079), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 50, szyby 20%, kluczCena: LickaCoś od siebie: Super wozik SS’y: https://imgur.com/a/DMrutas
  6. A$U$

    @LOCK

    Model: Cheetah Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: obojętne Cena: Do 500k Dodatki: obojętne Coś od siebie: Kupie czystego cheetaha lub z drobnym tune do 500k Lub Model: Zion Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: obojętne Cena: Do 500k Dodatki: obojętne Coś od siebie: Może być czysty może miec tune/lampki
  7. A$U$

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje każdemu kto da
  8. A$U$

    [S/W] Elegy 1.8

    Dalej Dalej Mam też 300k ktory moge dopłacić przy wymianie wiec moga byc drozsze pojazdy lub ciekawsze jak ktos ma
  9. A$U$

    [S/W] Elegy 1.8

    Model: Elegy (562) ID: 32752 Pojemność silnika: 1800cm3 Przebieg pojazdu: 10771km Dodatki: spoiler (1146), wlot -dach (1035), felgi (1080), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (CJ DRIFT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG50Cena: OFFY Coś od siebie: Nie zależy mi na sprzedaży tego pojazdu lecz jezeli cena bedzie dobra lub wymiana to mysle ze dogadamy sie. SS’y: https://imgur.com/a/uropAwr
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin