Skocz do zawartości

A$U$

Gracz
  • Postów

    78
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez A$U$

  1. A$U$

    LOCK

    Model: Sultan (560) ID: 91889 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 10543,5km Dodatki: TUTAJ Cena: Offki Coś od siebie: Chyba FT bez up2/vizu na podwójnym nitrze w wariancie RS. Lampy/licznik herbaciany SS’y:
  2. A$U$

    Nabij sobie Repke V2.

    All rozdane reszta po limicie
  3. A$U$

    LOCK

    Coraz lepiej ale nadal nie to. Jakie groźby? To była odpowiedź na twoją offke a nie grożenie. I tobie podziekuję już za troll oferty żeby tylko komentarz wstawić Fajny starcik zobaczymy co będzie dalej
  4. A$U$

    LOCK

    Nie mam KT Za 200k to ci mogę miejsce w bagażniku zalokować jeżeli chcesz
  5. Model: Moonbeam (418) ID: 3694 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 82142km Dodatki: TUTAJ Cena: Offki Coś od siebie: Co tu dużo mówic 25NS 3 aktywny 1 na silniku 2.2 potwór SS’y: dodam dziś Model: Banshee (429) ID: 4086 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 12145,8km Dodatki: TUTAJ Cena: Offki Coś od siebie: Fajny szybki wóz na niskim ID i potężnym nitrze SS’y: dodam dziś Model: Sultan (560) ID: 91889 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 10543,5km Dodatki: TUTAJ Cena: Offki Coś od siebie: Chyba FT na nitrze na wariancie RS SS’y: dodam dziś
  6. A$U$

    @lock

    Dziś do godziny 16 najwyższa oferta wygrywa.
  7. A$U$

    Nabij sobie Repke V2.

    Rozdane reszta po limicie
  8. 941 + dopka z twojej strony do ustalenia
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. A$U$

    Nabij sobie Repke V2.

    Wszystko rozdane reszta po limicie
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. A$U$

    @LOCK

    Bardzo słabe offki czekam dalej
  14. Nadal czekam na ten wielki powrót. Miejmy nadzieje ze tym razem się uda

  15. A$U$

    Nabij sobie Repke V2.

    All rozdane reszta po limicie
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. A$U$

    @Lock

    Dzięki w końcu za normalną offke zobaczymy co bedzie dalej.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin