-
Postów
132 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Hajsik<3
-
Model: Euros ID: 66293 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: duzo w ooj Dodatki: felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (F1 Major), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (40%), lpg 50, klucz Cena: Fajna offka i oddam Coś od siebie: Siema taki fajny euros na sell mam i no polecam SS ukradziony od poprzedniego właściciela https://imgur.com/a/jMwdvYM
- 1 odpowiedź
-
- euros
- ultramaryny
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Model: Burrito Pojemność silnika: 1.6/2.0 Przebieg pojazdu: --- Cena: do 450/500k Dodatki: najlepiej lampki i upy ale bez tego też przemyśle Coś od siebie: No szukam fajnej fury dawajcie offy
-
@lock pojazd sprzedany
-
Siema 20733 z dopka od ciebie?
-
20733id za limke?
-
20733 zobacz sobie
-
Model: Deluxo ID: 20733 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 11856,1km Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (vixiarka), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: czekam na offki od was Coś od siebie: No generalnie fajna furmanka czekam na spoko offki SS’y: Nie posiadam
-
@lock
-
Nazwa nieruchomości: Baza/domek/kryjówka etc Lokalizacja: wszędzie tylko nie pustynie Cena: 200k Sposób kontaktu: gra forum dc Misterek#2624 Coś od siebie: No prosił bym tylko żeby było miejsce na helipad i w duzo miejsca na auta.
-
SPRZEDAM! sprzedam spora baze pod organizacje
Hajsik<3 odpowiedział(a) na MagicznyXerix. temat w Archiwum
30k na start -
Takie bumpy do nie za darmo
-
daje pińćset i biore
-
pińćset i zabieram
-
@lock
- 13 odpowiedzi
-
- Willa w LS
- Richman
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@lock
- 7 odpowiedzi
-
- BANDITfura
- donica
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dołożysz 5k dogadani
- 13 odpowiedzi
-
- Willa w LS
- Richman
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No już bardziej jeszcze troszkę i sprzedane
- 13 odpowiedzi
-
- Willa w LS
- Richman
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No to nie weźmiesz ;p
- 7 odpowiedzi
-
- BANDITfura
- donica
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Fajny start lecimy dalej
- 13 odpowiedzi
-
- Willa w LS
- Richman
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
XD ty tak serio czy dla beki napisałeś bardziej myśle o offkach powyżej 50k
- 13 odpowiedzi
-
- Willa w LS
- Richman
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Podziękuje wole kaske
- 13 odpowiedzi
-
- Willa w LS
- Richman
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami: