Skocz do zawartości

Kaps3L

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kaps3L

  1. Kaps3L

    Busy

    Siema , postanowiłem zaproponować wam stworzenia pracy Busów w SF. Wymapowałem specjalnie do tego *baze* tutaj ssy: http://imgur.com/a/x3Ocp te duże parkingi to są na resp autobusów. a te małe to miejsca parkingowe aut.
  2. Kaps3L

    Tuner v.2

    Okej wszystkie rady zastosuje jutro albo jeszcze dziś dodam ssy z poprawione pracy
  3. Kaps3L

    Tuner v.2

    Tą szopka to miejsce na parking. ..
  4. Kaps3L

    Tuner v.2

    Tą szopka to miejsce na parking. ..
  5. Kaps3L

    Tuner v.2

    Wiem ale dałem to za by tam nie było tak pusto
  6. Kaps3L

    Tuner v.2

    No tak i sam bym na to miejsce nie wpadł xdd możesz dawać mi jeszcze jakieś pomysły co wymapowac i gdzie
  7. Kaps3L

    Tuner v.2

    Wiem ale musiało tak być bo nie ma jak inaczej ale w grze jadąc autem wydaje się w miarę dużo
  8. Kaps3L

    Tuner v.2

    Siema no a więc. tamten projekt wiem że był ciulowy ;p i tym razem się przyłożyłem jak dla mnie to co mi sie udało zrobić w godzinke to jest sztosik tutaj ssy: http://imgur.com/a/rRD8H Czekam na odp ze strony administratora (jak coś to jest tuner tam w tym mieście obok MC) pozdrawiam
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Kaps3L

    Sabre GT

    sztosik tylko żeby to kosztowało dużo ;p bo takie cudeńko to wiesz Pozdrawiam i czekamy na inne twoje sugestje ja jestem na TAK
  11. Kaps3L

    Tuner dla serwera

    Właśnie jestem w trakcie robienia tunera na tej autostradzie ) lv-ls
  12. Kaps3L

    Tuner dla serwera

    luz , to ja usune ten post i jutro zrobie już pełną profeske
  13. Kaps3L

    Tuner dla serwera

    Siema , zrobiłem z nudów takiego małego tunera zrobiłem go ponieważ widze że jest tunerów na serwie naprawde mało , a taki mały tune się przyda tutaj macie ssy: http://imgur.com/a/RImkl Oczywiście do tego kto będzie pracował w tym tune nic nie mam ponieważ chciałby upowszechnić to dla całego serwera
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Kaps3L

    To Koniec...

    Powodzonka , oraz mam nadzieję że jeszcze na ten serwer wrócisz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin