Skocz do zawartości

Kasy

Gracz
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kasy

  1. Warto wracać do gry?

  2. Mam do Was ważne pytanie, jesteście w stanie na nie odpowiedzieć? (link w kom)

     

  3. Kupiłem se laptop za grosze i zagrałem se na serwerze. Zapraszam na film! (link w kom)

    Oznaczam widocznych na filmie: @veizzo @Bob*

     

    1. Kasy
    2. Gietek

      Gietek

      Ciekawe jak by poszło z systemem Windows XP

  4. Gdzie Pani kochana ucieka? Wrócisz jeszcze tutaj? :/

    1. Princessa*

      Princessa*

      Czy wrócę...? Czas pokaże,  jest taka szansa. Zobaczymy  ;)

    2. santi.

      santi.

      jak koha to wruci

    3. AgrestBez
  5. Logicznie myśląc to Pinokio jest niekończącym się zasobem drewna

  6. Ktoś jeszcze gra w tą grę?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Kasy

      Kasy

      @yqsk No niestety nie widzę ;/

    3. Kasy

      Kasy

      @grubymaciek2010PL chłopie coś Ty zrobił

    4. Kasy
    5. Kasy
    6. grubymaciek2010PL

      grubymaciek2010PL

      odwalalem na serwerze 4life niestety tak los sie potoczyl przez glupote ://

       

  7. POWRÓT DO GRY NA MTA NA MOIM KANALE! ZAPRASZAM NA PREMIERĘ FILMU! 

     

  8. NOWY ODCINEK O SAMOCHODZIE MARZEŃ NA MOIM KANALE! Zapraszam! (link w kom)

     

     

  9. GTA VI w końcu nadchodzi! Zapraszam Was na materiał związany z GTA VI, ale w innym trochę temacie...

     

     

     

  10. Wróciłem ostatnio do gry. 160 godzin i już zapomniałem gdzie się Parking Policyjny znajduje. Legenda głosi, że dalej szukam ;D

  11. Bardzo ważne ogłoszenie mam dla Was. Akcja charytatywna, dłuższy czas nad tym myślałem i po konsultacji z osobami którym pomagam wysyłam post. Zapraszam na Instagrama i do kontaktu! 

     

    https://www.instagram.com/p/C0M9Fw7LFmA

     

  12. Staram się po takim czasie na MTA nie zwracać na Siebie uwagi. Zawsze jednak ktoś musi mnie w końcu rozpoznać.

    Czasem się czuję jakbym tu kilka dekad nie był :4l:

  13. Sylwester zakończony piękną piosenką. Trance nie ginie <3

     

    1. shvky

      shvky

      ahhh ile wspomnien w jednej piosence <3 

  14. Coś ciekawego na serwerku i na scenie MTA? ;]

  15. Zapraszam na małą przeróbkę ze @ZbyK.gg. Pośmiejmy się! :D

     

     

    1. Deilo

      Deilo

      W zasadzie nie słyszę nic śmiesznego tutaj. Sorry hehe

    2. TheSzef*
    3. veneR

      veneR

      Chyba zapomniałem się zaśmiać 

  16. Hej, dziś w zupełnie innej sprawie. Proszę Was o pomoc! Mogę na Was liczyć? <3

     

     

  17. Ten Lewy? Kope lat! Trochę się zmieniło na MTA od Twojego odejścia z gry @Lewy|YT|
  18. Epic Games chyba oglądał nasz hit Polskiego internetu. Trylogia Tomb Raider za darmo!

    Więc na Sylwestra: będę grał w grę! B)

  19. Zapraszam na świąteczny live! Wesołych Świąt! Nick: Kasy

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin