Skocz do zawartości

grubyyo

Gracz
  • Postów

    441
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez grubyyo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. grubyyo

    Nabij sobie Repke V2.

    yoo powracam Z odawaniem Psst jak komuś nie oddam to przez limit.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nazwa nieruchomości:Dom ID nieruchomości:730 Cena za dobę:180pln Lokalizacja:Prickle Pine Cena:3k w góre SS’y:https://imgur.com/a/P9xFJ6WCoś od siebie:Domek fajny na 5aut
  6. Chyba zaczne pisać skargi na kogo popadnie jak nie którzy żeby tylko repke zdobyć

    1. Seqqu
    2. grubyyo

      grubyyo

      @Seqqu zobacz se profil Piko0412

    3. fr0st_Official

      fr0st_Official

      Zgadzam się w 50% bo faktycznie tylko po repke to robią, a u niektórych jest to przypadek

    4. Aris

      Aris

      Zaiste ciekawe, będę wiedział kogo omijać szerokim łukiem ev przekaże dalej 

  7. @Kuben300 i żebyś jeszcze raz mi nie pisał

  8. bylem sobie w sara lubilem male wezwania byly tez oczywiscie wieksze ale i tak wolilem mniejsze dostalem lotke szybko nawet nie ma za co albo nawet juz kazdy wie ze grubyyo to odwalacz Teraz moze byc xd?
  9. @KapitanKox(prawdziwy) sry ale nie obdazono mnie takimi umiejętnościami zeby tworzyc wiersze
  10. grubyyo

    Nabij sobie Repke V2.

    Próbuje oddawać każdemu Ale przy limicie to fest trudne Oddam na pewno jak minie limit
  11. @myven juz nie bede sie udzielac z takimi osobami jak ty bo nic i tak nie zrozumiesz
  12. @myven no nwm czy tak fajnie używać wulgaryzmów
  13. sara najlepsze kochalem zabierac cj auta to bylo uczucie
  14. @myven polecam zachować kulture osobistą
  15. Bardzo dobrze napisał zależy od administratora
  16. Pamiętasz jazde na szpital?

    Ze mną XDDD.

    1. Loti

      Loti

      ciężko nie pamiętać XDD

    2. grubyyo

      grubyyo

      Kierowca bombowca pozdr xd

  17. grubyyo

    Nabij sobie Repke V2.

    @Seqqu wierze na słowo. Oddam jak minie Limit
  18. Ja tam prawie obserwuje każdego Ale jak kogoś nie mam to niech zaobserwuje to na pewno oddam
  19. grubyyo

    Nabij sobie Repke V2.

    Kto znowu oddaje Jak komuś nie oddam to sorry bo jest limit
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin