Skocz do zawartości

Pudel

Gracz
  • Postów

    57
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Pudel

  1. Nazwa nieruchomości: - Lokalizacja: Bayside lub San Fierro Cena: 70k Sposób kontaktu: Forum lub gra Coś od siebie: Chaty szukam, ewentualnie mam na zamianę Dom 254 w Fort Carson
  2. kto chce ze mnom zaśpiewać Korn - all in the family???
  3. Login: Pudel Nick: Pudel ID pojazdu: 142856 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  4. jednak się rozmyśliłem bo jesteś niemiły
  5. Model: Super GT Pojemność silnika: najlepiej 1.6 Przebieg pojazdu: - Cena: do 250k, najlepiej poniżej ceny salonowej Dodatki: może być jakiś tam tune Coś od siebie: elo, kupię przeklęte i nielubiane Super GT, najlepiej taniej niż salonowo!! piszcie tutaj, w gierce lub na pv!!
  6. Model: Super GT Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: nieważny Cena: do 170k Dodatki: jakieś fele czy coś git Coś od siebie: jeżeli ktoś się chce pozbyć swojego, to ja chętnie przygarnę
  7. hurra, wreszcie daily się opłacą!!
  8. kupiona wczoraj, do zamknięcia!
  9. Model: Alpha Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: nieważne Cena: do 100k Dodatki: może być jakiś upik tańszy czy cosik ten Coś od siebie: szukam alfy,.,.,.
  10. dzień #10 czekania na zdjęcie banicji! Z okazji dziesięciu dni trzymajcie gifa z Leonem Kennedy'm z popularnej serii gier Resident Evil :D

    leon-scott-kenedy-leon.gif

  11. dzień #9 wysyłania randomowych rzeczy w oczekiwaniu na unban! dzisiaj taki luzak na kanapie 

    VBHEljh.png

  12. dzień #8 oczekiwań na unbana i wysyłania losowych rzeczy. dzisiaj trochę później, ale nadal podtrzymuję streak (w przeciwieństwie do dziennych XD)

    ZNfFiJh.png

  13. dzień #7 czekania na unban, tak się czułem, gdy antycheat mi wlepiał bana:

    Uh4Aczx.gif

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      napisz na dc do któreś starszego admina żeby ci to zdjął 

    2. Pudel

      Pudel

      @AdekUchiha napisałem wczoraj i czekam sobie

  14. dzień #6 siedzenia na banie, dzisiaj też muzycznie, bo nie wiem co zapostować 

     

  15. dzień #5 czekania na unbana za niewinność
    dzisiaj trochę muzycznie, pozdro!!

  16. dzień #4 wysyłania losowego gówna w trakcie oczekiwania na unban, dzisiaj obrazek tematyczny

    KpNV2Qk.png

  17. dzień #3 wysyłania losowego gówna podczas siedzenia na banie za sam nie wiem co

    TKcNy5A.png

    1. Kendall.

      Kendall.

      czituw nie uzywaj to nie bedzie bana hehe pozdro

    2. Kendall.

      Kendall.

      zainstaluj se nowego windowsa tak o pyk i nowy serial elegancko i bedzie smigac

    3. Pudel

      Pudel

      tyle że ja czitów żadnych nie używam xd
      tylko idiota używałby cheatów mając przegrane 5k godzin

    4. Kendall.

      Kendall.

      Dostał bana a później był na serwerze, napisz do niego moze Ci pomoze:

       

    5. Pudel

      Pudel

      ty, jest to myśl
      dzięki kendall, napiszę do gostka

  18. dzień #2 wysyłania gówna do momentu unbana

    veeS6YG.png

    1. AdekUchiha
    2. Pudel

      Pudel

      próbowałem już, niestety nie zadziałało
      jutro spróbuję ponownie, może jednak pójdzie xD

    3. Pudel

      Pudel

      supcio, nadal ch**a działa

      TqmxNxI.png

  19. Login: Pudel Ranga: Archanioł Powód odejścia: Otrzymanie przeze mnie bana od antycheata za sam nie wiem co. Coś od siebie: No niestety. Jak sprawa się wyjaśni, to spróbuję napisać wniosek o powrót. Dziękujemy, do zobaczenia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin