-
Postów
57 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Pudel
-
Mam nadzieję, że ten obrazek pomoze ci zrozumieć działanie kierunku, w jakim należy się poruszać na tym odcinku!!
Powodzenia na drogach i niech Bóg ma Cię w opiece przed ludźmi z nagrywarkami :DD
-
Daj se spokój małolat
-
chciałem ci dać poradnik, jak się korzysta z dróg, bo jak widzę, że masz 700 godzin prawie, a nadal nie wiesz, to trzeba rozwiać wątpliwości xdd
ale dobra, dalej zasuwaj pod prąd jak ostatni łoś i czekaj, aż ktoś z nagrywarką będzie miał gorszy dzień i cię poddupi do administracji -
60 to jest nic w Berlinie na ulicy leży
-